banner56

Şike soruşturması kapsamında zor günler geçiren Fenerbahçe'yi sponsorları yalnız bırakmıyor.

Şike soruşturması kapsamında zor günler geçiren Fenerbahçe'yi sponsorları yalnız bırakmıyor.
Fenerbahçe’ye sponsor olan firmalar küme düşme iddiaları nedeniyle yöneticilerle yaptıkları toplantıda, “Biz sonuna kadar sizinle birlikteyiz. Para lazımsa 2012 yılında yapılması planlanan ödemeleri erkene çek

Fenerbahçe’ye sponsor olan firmalar küme düşme iddiaları nedeniyle yöneticilerle yaptıkları toplantıda, “Biz sonuna kadar sizinle birlikteyiz. Para lazımsa 2012 yılında yapılması planlanan ödemeleri erkene çekebiliriz” diyerek destek çıktı

Habertürk Gazetesi'nden Senad Ok'un haberine göre; Şike soruşturması kapsamında zor günler geçiren Fenerbahçe’yi sponsorları yalnız bırakmıyor.

Bank Asya 1. Lig’e düşürülme tehlikesi ile karşı karşıya kalan futbol takımının sponsorları yönetime desteğini sürdürüyor. Kulübe sponsor olan şirket temsilcileri ile bir araya gelen Sarı-Lacivertli yöneticiler, fikir alışverişinde bulunup her ihtimali değerlendirdi. Bank Asya’ya düşürülmesi durumunda sponsorların çekileceği haberlerinin gündemde olduğu bir dönemde yapılan toplantıda ise bazı sponsorlar yönetime büyük bir jest yaptı.

Fenerbahçe futbol takımıyla uzun süredir birlikte çalışan ve bu anlaşmadan memnun kalan sponsorlar yönetime 2012 yılında yapılması planlanan ödemelerinin kulübün ihtiyacı olması durumunda öne çekilebileceği ve hemen ödeme yapılabileceği belirtildi. Basında çıkan haberlerde yönetimin başta amatör branşlarda olmak üzere küçülmeye gideceği haberlerini yer alması üzerine bazı sponsorlar yönetime, “Küçülmeye gideceğinize dair haberler çıkıyor. Biz sizinle çalışmaktan memnunuz. İyi günde olduğu gibi kötü günde de desteğimiz devam edecek. Kulübün maddi olarak ihtiyacı varsa gelecek yıl için taahhüt edilen ödemeler derhal yapılır” diyerek yönetimi bu konuda rahatlattı.

Bu jest karşısında şaşıran ve memnun olan yönetim ise şu an için kulüp içinde işleyişin aynen devam ettiğini ve Fenerbahçe’nin maddi bakımdan her zaman olduğu gibi güçlü olduğunu belirtti.

GARANTİ VERDİLER
Fenerbahçe yönetimi ile sponsor firmalar arasındaki görüşmede kimse en kötü senaryoyu dillendirmese de sponsorların bir bölüm yönetime her şartta Fenerbahçe ile çalışacağının garantisini verdi. İkinci lige düşse de Şampiyonlar Ligi’ne gitse de desteklerini süreceğinin belirten sponsorların tavrı bu zor günlerde yönetimi oldukça rahatlattı.


Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22