Şevki Yılmaz Belediye Çalışkan'ı ziyaret etti.

Şevki Yılmaz Belediye Çalışkan'ı ziyaret etti.
banner52
Şevki Yılmaz Belediye Çalışkan'ı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile yakın arkadaş olan, TBMM 20. Dönem Milletvekillerinden, Şevki Yılmaz Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan'ı makamında ziyaret etti. 


Karaman'a bir takım geziler yapmak üzere gelen, bir dönemin tanınmış siyaset adamlarından olan Şevki Yılmaz Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan'a bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çalışkan şunları kaydetti. “Sayın Şevki Hocam, hocam diyorum çünkü gençlik yıllarımızda bu değerli siyaset adamlarının konuşmalarını yakından takip ederdik ve onlardan çok şey öğrendik. Refahyol hükümeti döneminde kendisi Rize milletvekili idi. O dönem Başbakan olan Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızı da bu ziyaret vesilesi ile rahmetle anıyoruz. Erbakan hocamız bu ülke siyasetine önemli katkılarda bulunmuştur. Buradan Sayın Şevki Hocam'a şu güzel haberi de vermek isterim. Karaman Belediyesi olarak şehrin girişinde gerçekleştirmekte olduğumuz 18 bin metrekarelik bir alana sahip olan yeşil alan düzenlemesine Merhum Hocamız Sayın Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın ismini verdik."


Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2015, 03:00
banner36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER