banner56

Samsung Galaxy Q: Tablet mi, telefon mu

Samsung Galaxy Q: Tablet mi, telefon mu
Galaxy ve Galaxy S II derken, Samsungun Galaxy Qsu da nete sızdı. Ama Q, diğerlerinden çok farklı!
Bu bir tablet mi, yoksa akıllı telefon mu Samsung akıllı telefon ve tablet dünyasında her alana el atmaya niyetli gibi görünüyor. Dar bütçeler için Galaxy Apollo ve Europadan başlayıp içinde ne ararsanız bulabileceğiniz Galaxy S IIye kadar her aralıkta ürün sunan firma tablet dünyasına da Galaxy Tab 10.1 ile girerek tüm açıkları kapatmaya niyetlenmişti.

Ancak AndroidCommunity.com tarafından ortaya atılan yeni bir iddia var. Samsung Galaxy Q modelinin mobil telefonla tablet arasında bir yere oturacağı iddia ediliyor. Bu yeni aygıtın dev gibi bir 5.3 inçlik ekranı olacağı ve hem tablet hem telefon isteyenlere hitap edeceği, ekranın Super AMOLED Plus olacağı ve ultra ince bir tasarıma sahip olacağı da verilen bilgiler arasında. Yahoo News Koreadan alınan bilgiye göre Q serisinin 3G/WCDMA ve 4G/LTE sürümleri olacak.

Adında Tab sözcüğünün geçmemesi ürünün daha çok telefon tarzı kullanımı hedeflediğini gösteriyor. Telefonun hangi Android sürümünün kullanılacağı bildirilmemekle beraber çıkış tarihi göz önüne alınırsa Ice Cream Sandwich (4.0) olma ihtimali var. Ürünün ilk yüzünü göstereceği günün Eylül ayında IFA fuarında olacağı da iddialar arasında...


Bilgi için: Samsung
Telefon: (212) 288 56 38

Kaynak: Chip

Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22