banner56

Saba Tümer'e Yemek Teklifi

Saba Tümer'e Yemek Teklifi
Joaquin Cortes, dün gece Saba Tümer'in konuğu oldu. Cortes, Tümer ile yakından ilgilendi, şovuna ısrarla davet etti ve yemeğe çıkma teklifinde bulundu.

 

GAZETECİLER.COM - İspanyol futbolcu Guti ile yaşadığı flört polemiği sonrasında gergin anlar yaşayan ve kendisine "benim için yaşlıydı" diyen Guti'ye twitter'dan yanıt veren Bayan Kahkaha, zaten ben değil eşcinsel bir arkadaşım yemeğe davet etmişti" demişti. 

Saba Tümer'in dün geceki konuğu ise dünyanın en ünlü flamenko dansçısı Joaquin Cortes'di. Cortes Saba Tümer'den şovuna gelmesi için söz istedi, rejisinden izin istedi ve Tümer ile yemeğe çıkma teklifinde bulundu.Tümer'in performans isteği üzerine Cortes, "Bunu Cuma günü seyretmeye gelebilirsin. Bütün fanlarımla, programın izleyecileriyle beraber bunun keyfini çıkaracaksın" dedi.GİDİLMEYECEK GİBİ DEĞİL

Tümer, "Gerçekten normalde hiç bir yere gidemiyorum ama Cuma günü geleceğim inşallah. O kadar sen geldin benim programıma, bende gelmek zorundayım. Bu arada performans yapan ve gideceğim diye söz verdiğim ama gidemediğim herkesten özür diliyorum" şeklinde konuştu. Tümer, "Ama bakar mısınız şuna... Gidilmeyecek gibi değil" deyip yine kahkalara boğuldu.Cotes, "Gelmeye çalışacağım demek gelemeyeceğim demektir. Çünkü biri geleceği zaman ben geliyorum der" demesi üzerine Tümer, "Tamam geliyorum. Yan bilmiyorum canım yayınım var, zamanlamayı ayarlamam lazım" dedi.Cortes buna karşılık, "Bundan gerçekten keyif alacaksın. Müzisyenlerimiz çok iyi, her türlü dansı seyredebileceksin. Bu yüzden de şova gelmelisin. Ben burada olduğum için sen de benimle gelmelisin" diyerek sürdürdü sözlerini.

ŞOVDAN SONRA YEMEK YERİZ

Bu sefer sorma sırası Tümer'deydi. "Ne kadar sürüyor" diyerek zamanlamasını ayarlamaya çalışan Tümer'e Cortes'in yanıtı  "Eğer çok heyecanlanmazsam 2 saat ama heyecanlanırsam 2,5 saat. Ama söz sıkılırsan akşam yemeğine davet ederim seni, sıkılmazsan davet etmem" oldu.Bu teklif karşısında şaşıran Tümer, "Hayır benim yayınım var onun için soruyorum" dedi.Cortes, "Sanırım sıkılacaksın" deyince Tümer, "Bilmem, yayınım olduğu için bir şekilde çıkacağım, belirli bir saat gelirim ondan sonra kaçarım, işim var, çalışıyorum" karşılığını verdi.Bunun üzerine Cortes, "Fena değil, kısa keselim sonra beraber yemeğe gideriz" diyerek teklifini yineledi.Tümer ise buna karşılık, "1 saat de olsa geleceğim" sözünü verdi.

REJİDEN İZİN İSTEDİ

Cortes stüdyoya seslenerek, "Kiminle konuşmam gerekli" diye sordu. Tümer de, "Biz programı bu hafta mı final yapsak acaba" dedi. Cortes stüdyoya bir kez daha seslenerek, "Cuma günü geç kalacak" diye konuştu.Buna karşılık Tümer, "Ben herşeyi hallederim merak etme" dedi. Cortes bunun üzerine, "Sahneye çıkmadan önce gelip gelmeyeceğini öğreneceğim" şeklinde konuştu.Tümer de, "Tamam, kulise gelir bir merhaba derim" dedi.Cortes Tümer'den kameralara bakarak geleceğine dair söz vermesini istedi. Tümer bunun üzerine kameralara bakarak, "Tamam geleceğim" diye söz verdi.
video

Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER