banner56

Rüyada Bilgisayar görmek

Rüyada Bilgisayar görmek
Rüyada bilgisayar görmek, islerin yolunda gitmesine ve insanin önüne çıkacak engellerin çabuk aşılacağına işaret eder.

Bilgisayarın kilitlendiğini ve onu çözemediğini gören kimse, tıkanan isini açmaya muvaffak olamaz, açtığını görürse, isindeki tıkanıklığı da giderebileceğine işaret eder. Bilgisayar gören insan, yaptığı işlerde atağa geçer ve Allahü Teâlâ onu Muaffak

Bilgisayar kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

Rüyanızda ana nesne olarak Bilgisayar görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

Source: B
Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2013, 17:54
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22