Rüyada Asansörden Düşmek

Rüyada Asansörden Düşmek
banner52
Rüyanızda hızlıca bir asansörden düştüğünüzü görüyorsanız bu rüyanızın yorumu ruya.net.tr sayfasında. Rüyada Asansör Görmek Rüyada Asansörle Yükseldiğini Görmek Rüyada Asansörün Aşağıya İnmesi  Rüyada Asansörde Mahsur Kalmak
Rüya'da asansörden düşmek, kişinin mertebe kaybetmesine, iş hayatında yaşayacağı bazı zorluklara ve çekeceği birtakım sıkıntılara, makam ve mevkinin eksilmesine veya çalışma hayatında istenilen sonucun alınmamasına, terfi edememeye; kişinin bulunduğu bir durumdan başka bir duruma geçmesine, dünyaya meylederek ahireti unutmaya, yapılacak bazı kötü hareketler sonucunda insanlar arasında küçük düşmeye de yorumlanır.
Rüyada Asansör Görmek
Rüyada görülen asansör genellikle gören kişinin mertebesine, iş hayatındaki durumuna, özel yaşamında ailesine yorumlanır. Asansör gören kişi bazı çelişkiler içerisine düşerek hayatında bazı kargaşalar yaşar. Bazen de asansör, rüya sahibinin bakmakla yükümlü olduğu bazı kişilerden veya kendisine yük olan birtakım konulardan kurtulacağının habercisidir.
Rüyada Asansörle Yükseldiğini Görmek

Rüyada asansörle yukarı doğru yükselen kişi hemen olmasa da zaman içinde işinde yükselerek güzel bir mertebeye ulaşır. Bu rüya, genellikle iş hayatınızda yaşayacağınız başarılara, bazı sıkıntılardan kurtulup rahatlamaya, özel hayatınızda güzel ve hayırlı bir yuva kurmaya, dini anlamda derecenizin artmasına ve toplum içinde saygı görmenize işarettir

Rüyada Asansörün Aşağıya İnmesi
Rüyada bir asansörde bulunduğunu ve onunla aşağıya indiğini gören kişi, mevcut işini bırakarak yeni bir işe başlar. Bu rüya hayatınızda meydana gelecek bir değişikliğin göstergesidir. Özel hayatınızda veya çalışma yaşamınızda yeni bir başlangıç yapacağınıza veya çelişkide kaldığınız bir konu hakkında karar vereceğinize de yorumlanabilir. Bazen de bu rüya bulunduğunuz makamı kaybedeceğinizi gösterir.

Rüyada Asansörde Mahsur Kalmak
Rüyada asansörde mahsur kalan kişi, hiç istemediği bir konuda zorlanır veya hiç ummadığı bir olayla karşılaşır. Bu rüya bazen de bir suç işlemeye ve hapsedilmeye, bazen günah işleyip bu günahlardan dolayı vicdan azabı çekmeye, sıkılmaya, gerçek hayatta başınıza gelecek bazı tatsız olaylardan dolayı sıkıntı çekmeye de işaret eder.
Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2015, 13:06
banner36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER