banner56

Rüyada Abi Görmek

Rüyada Abi Görmek
Ayrıca Bakınız; 
Rüyada erkek kardeş görmek, mal ve dünyalıkta ortaklığa işaret eder. Ayrıca kardeşi olanlar, kardeşinin içinde bulunduğu olumlu ya da olumsuz durum için bir şeyler yapacağını işaret eder. Rüyada bir kimse erkek kardeşini görürse, akrabalarından ya da dostlarından güzel haberler alacağına işarettir. Uzun zamandır görüşmediği yakınlarıyla ve dostlarıyla görüşecek ve güzel vakit geçirecektir.
Rüyasında erkek kardeş gören kişi erkek ise, kişinin para durumunun iyileşecek, eline maddi bir kazanç geçecektir. Rüyasında erkek kardeş gören kişi kadın ise, çok zorlandığı, mutsuz olduğu, dertli bir anında hiç ummadığı bir kişiden yardım görecek 
Rüyada öz kardeşini görmek güzel ve sevindirici haber almak anlamındadır. Rüyada erkek kardeş görmek, iyi ve sevindirici haberdir.
Rüyada erkek kardeş görmek, aile içinde aile fertlerinin birbirlerine karşı olan fedakarlığını, yardımlaşmasını ve güveni işaret eder. Rüyasında öz erkek kardeşini gören kimse iyi haber alır ve sevinir.
Ancak kardeş rüyasındaki her şey birlikte yorumlanmalıdır. Bazen kardeş rüyaları bambaşka anlamlara gelebilir. Rüyanızda erkek kardeşiniz mutsuz ise, ona karşı olan sorumluluklarınızı yerine getirmediğinizi, kendisine olan güveni sarstığınızı işaret eder.
Eğer rüyada erkek kardeş mutlu ise, size yardım edeceğini ve ona güveninizin artacağını işaret eder.
Source: A
Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2013, 23:26
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22