banner56

Özel Babaoğlu nda Mezuniyet Gecesi

Özel Babaoğlu nda Mezuniyet Gecesi
Özel Babaoğlu İlköğretim Okulu, geleneksel “ Mezuniyet Gecesi” nin 11.sini düzenledi. Öğretmenevi Otağ Tesislerinde yapılan programa İl Milli Eğitim Müdürü Sebahaddin Altun, Bifa A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Necati Babaoğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımc

Program, yemek ikramının ardından, 8. sınıf öğrencilerinin diploma töreniyle devam etti. Protokol üyeleri ve öğretmenlerinin elinden diplomalarını alan öğrenciler, Babaoğlu Koleji’nin 11. mezunları oldular.
Gecede açış konuşmasıyla  davetlilere seslenen okul müdürü Hilmi Erdoğdu:”  5 Eylül 2000 tarihinde başlayan eğitim maratonumuz, bugün 11 yılını tamamlamıştır.11. Mezuniyet  gecemizde, başarılarımızı kat kat artırmanın vermiş olduğu gurur ve öğrencilerimizi bir üst eğitime hazır etmenin sevinciyle karşınızdayız.
Özel Babaoğlu ailesi olarak bugün,  8. sınıftan mezun olan 58 öğrencimizin mutlu, aynı zamanda hüzünlü gecesinde sizlerle bir araya geldik.Mezun olan öğrencilerimizle ne kadar gurur duysak, ne kadar gurur duysanız  azdır.Zira, bu yavrularımız hem davranışlarıyla hem de akademik başarılarıyla okulumuzu, Türkiye’nin en iyi okulları arasına  girmesini sağlamıştır. 4 Haziran 2011 tarihinde yapılan SBS’ de yine 3 öğrencimiz tüm soruları doğru cevaplayıp; diğer öğrencilerimizle birlikte çok iyi bir sınavı geride bırakmışlardır. Bu öğrencilerimizin 6. ve 7. sınıftaki puanları da göz önünde bulundurursak okulumuz 2011 SBS’ye de damgasını vurarak,  yine Karaman’ın zirvesinde, Türkiye’nin en iyi 100 okulu arasında 3. kez yerini alacaktır.                                                                                          
Çocuklarımızın yetiştirilmesinde bizlere desteğini esirgemeyen BİFA Bisküvi A.Ş. Onursal  Başkanı Sayın Yılmaz Babaoğlu’na, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Necati Babaoğlu’na ve BİFA ailesine, siz değerli anne babalara, okul aile birliği üyelerine, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan öğretmen arkadaşlarım ve okul çalışanlarına teşekkür ederim. ” dedi.
Hilmi Erdoğdu’ nun ardından konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Sebahaddin Altun Bifa Ailesi’ne Karaman İl Milli Eğitim Müdürü olarak teşekkür etti. Altun:” Babaoğlu adı ilimizde bir çığırdır. Bir kilometre taşıdır. İlimizin sınırları içerisinde yakından uzağa bütün okullarda, eğitimle ilgili bütün birimlerde Bifa’ nın, Babaoğlu’nun adı var. Kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunar, gecede emeği geçen  Özel Babaoğlu İ.O. idarecileri, öğretmenleri, öğrenci velileri ve öğrencilerimizi kutlarım.” dedi.  
    Davetlilere çeşitli ikramların yapıldığı gece, öğrencilerin eğlenceleriyle sona erdi.Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22