Mümine Hatun Hanımlar Lokali'nde yaz kursları

Mümine Hatun Hanımlar Lokali'nde yaz kursları
banner52
Mümine Hatun Hanımlar Lokali'nde yaz kursları

Karaman Belediyesi, Kadın ve Aile Hizmetleri bünyesinde faaliyetlerine devam eden Mümine Hatun Hanımlar Lokali'nde yaz kursları başlıyor.Yaz kursları ile özellikle eğitim ve öğretim amacı ile il dışında bulunan gençler, yaz tatilinde bu kurslardan faydalanabilecekler.


Mümine Hatun Hanımlar Lokali'nde hanımlara yönelik yıl boyunca bir çok alanda çeşitli mesleki kurs ve spor aktiviteleri gerçekleştiriliyor. Bu yıl açılacak olan yaz kursları ile, özellikle eğitim ve öğretimi nedeni ile il dışında bulunan Karamanlı üniversite öğrencilerinin, yaz tatili süresince bu kurslardan faydalanabilmeleri amaçlanmakta. Yaz kursları boyunca, Kat-ı Sanatı, resim, ev tekstili, çini, keçe, takı tasarım, mis sabun, ahşap boyama, iğne oyası, kırk yama, kitre bebek, bağlama gibi kursların yanı sıra çeşitli spor aktiviteleri ile bayanlar hem el işi sanatlarını öğrenecekler hem de hoşça vakit geçirecekler. Ayrıca spor aktiviteleri Yunuskent Spor Merkezi'nde de devam edecek.


Bu kurslara ve spor faaliyetlerine katılmak isteyen bayanlar için kurslara kayıtlar 1 Haziran - 15 Haziran 2015 tarihleri arasında yapılacak. Başvuruda bulunmak isteyenler212 22 10 nolu telefonu arayarak ya da bizzat müracaat ederek kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirler.


Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2015, 00:00
banner36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER