banner56

Microsofttan WP7yi beğenmeyene 1.000 dolar!

Microsofttan WP7yi beğenmeyene 1.000 dolar!
Microsoft, Windows Phone 7yi beğenmeyene tam 1.000 dolar öneriyor! İşte bu bombanın detayları...
Microsoft, mobil platformlar için hazırlamış olduğu Windows Phone 7yi beğenmeyen inceleme yazarına 1.000 dolar öneriyor.

Eğer internet üzerinde bir üne sahipseniz ve Android tabanlı bir telefon ya da iPhone kullanıyor ancak Windows Phone 7yi henüz deneyemediyseniz, Microsoftun size bir teklifi var.

Tüm bu teklif olayı, Dilbert isimli çizgi romanın babası olan Scott Adamsın blogunda başladı. Blogunda yaptığı bir gönderide Android cihazından şikayet eden Adamsın bu yakınmalarını gören Microsoft Windows Phone 7 Geliştirici Deneyimi Müdürü olan Brandon Watson, blogda şöyle bir yorumda bulundu: "Bizim geliştirici tabanımız açısından senin okuyucularının önemi büyük olduğundan, seninle bir anlaşma yapmama ne dersin Sana geliştiriciler için ayarladığımız bir Windows Phone göndereyim, içinde yeni Mango OS olan. Bunu incele, eğer iPhone veya Androidden daha fazla beğenmezsen senin seçtiğin bir hayır kurumuna 1.000 dolar bağışlayacağım. Bu anlaşmada senin kaybedeceğin hiçbir şey yok."

Aynı teklifi daha önce CNetten Molly Wooda da yapan Watson, Adamsın blogunda yaptığı yorumda Adamsın onunla iletişime geçebilmesi için telefon numarasını ve e-posta adresini de bıraktı. Scott Adamsın ise Watsonın teklifine ne yanıt verdiği ise halen gizemini koruyor...

Bilgi için: Microsoft
Telefon: (212) 258 59 98

Kaynak: Chip

Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22