banner56

Mersin Yoluna Alternatif Yol Verildi

Mersin Yoluna Alternatif Yol Verildi

Karaman Belediyesi, Karaman-Mersin kavşağında yapımı devam eden üstgeçit ve bağlantı yollarındaki çalışmalar nedeniyle trafiğe kapanan Vali Konağı yanındaki çıkış yoluna alternatif bir yol güzergâhı oluşturuyor. Karaman’ın Mersin yolu çıkışına yapılan yeni üst geçit ve kavşak düzenlemesi için Karayolları Genel Müdürlüğü Vali Konağı yanındaki çıkış yolunu 1 Haziran itibariyle araç trafiğine kapattı. Bu nedenle Karaman Belediyesi, şehir merkezi ile Mersin yoluna geçişi sağlayacak buraya en yakın noktadan yeni bir yol güzergâhı oluşturdu.


Karaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, 949. Sokakta yol genişletme ve düzenleme çalışması yapıyor. Sürücüler, önce Kenzi Caddesi'nden Hacı Ömer Kayserilioğlu Caddesine oradan 949. Sokağa dönmek sureti ile Karaman-Mersin yoluna kolaylıkla ulaşabilecekler.


Kenzi Caddesi'nden itibaren yönlendirme levhaları yerleştirilecek. Bu arada Kazalpa meydanına çıkan Güfrani Caddesi ile Otogar yanından geçen Özcan Genç ve 100. Yıl Caddesi’nden de Mersin yoluna ulaşım sağlanabilecek.


Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2015, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22