Lisanslı Depoculuk Nedir? Konulu Panel Düzenlendi

Lisanslı Depoculuk Nedir? Konulu Panel Düzenlendi
banner52
Lisanslı Depoculuk Nedir? Konulu Panel Düzenlendi

Vali Murat Koca, Karaman Ticaret İl Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Birinci Lisanslı Depoculuk Nedir? Konulu Panele Katıldı.29 Mayıs 2015 Cuma günü saat 15.30’da Mümine Hatun Kadınlar Lokalinde düzenlenen panele; Vali Koca’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Kenan Eskin, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Daire Başkanı Hakan Çalış, Ticaret İl Müdürü Yusuf Arı, Konya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Esat Bilici, Kâinat Tarım Ürünleri Lisanslı Depo Anonim Şirketi adına Serdar Genç, Karapınar Ticaret Borsası Başkanı Nazım Sezer, Tarım Lisanslı Depoculuk Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adına Mustafa Uysal, Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu, daire müdürleri ile vatandaşlar katıldı.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Daire Başkanı Hakan Çalış, Lisanslı Depoculuk ve Ürün ihtisas Borsacılığı sistemi hakkında sunum yaptı.
Panelin devamında elektronik ürün senedi platformu işlem esasları ve uygulamaları, lisanslı depoculuk uygulama sorunları ve çözüm önerileri ile lisanslı depoculuk uygulama örnekleri konularında üç ayrı sunum gerçekleştirildi.

Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2015, 00:00
banner36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER