banner56

Lale Devri 38.bölüm fragmanı izle - lale devri son bölüm izle

Lale Devri 38.bölüm fragmanı izle - lale devri son bölüm izle
11 haziran Cumartesi günü Lale devri 38. Bölüm Fragmanı sabırsızlıkla beklenecektir. Lale devri dizisi her hafta milyonlarca kişi tarafından izleniyor.

Lale Devri en son Bölüm Fragmanı için resmi web sitesinde yazan özet şöyle; Zümrüt hamile bunu duyan İkbal baygınlık geçirir. Çınar ile Toprak arasındaki gerginlik boşanmaya mı gidiyor? Yeşim'in yeni planları ne? Zümrüt'ün hamileliği yalıdaki herkesi şok etmiştir tabiki en çok da İkbal'i.Apar topar hastaneye kaldırılan İkbal'in durumu nasıl? İki arada bir derede kalan Necip Bey bu durumdan nasıl kurtulacak? Pireye kızan Toprak yorgan yakıyor. Yeşim'in tuzağına düşen Toprak, Çınar'dan boşanmak isteyecek. Çınar ise Toprak'ın hala Yusuf'u sevdiğini düşünüyor.
Toprak, Yeşimi kurtabilmek için ambulans çağırır. Böyle bir duruma sebep olduğu için vicdan azabı çekmektedir. Abisini ameliyat konusunda ikna edemeyen Reyhan, yengesinden yardım istemiştir. Reyhana göre Necibin iyleşebilmesi için, İkbalin yalıya dönmesi ve Çınarın babasıyla barışması gerekmektedir. İkbal umur...samaz görünsede, Necip için endişelenmiştir. Mürüvvet kendisine kabir azabı çektiren Zümrütün ipliğini pazara çıkarmak için gerekli malzmeyi elde eder etmez, İkbal e koşar. Zümrütün fotoğraflarını ele geçiren İkbal, Neciple buluşma ayarlar.  11 haziran Cumartesi günü Lale devri 37. Bölüm Fragmanı izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilrsiniz.  //www.youtube.com/watch?v=X8mpIB5DB6U&feature=player_embedded  


Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER