banner56

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümü izle

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümü izle
Kurtlar Vadisi Pusu son bölümü izle Ekranların uzuk soluklu dizisi Kurtlar Vadisi Pusu`da aksiyon hız kesmiyor. Dizinin yeni kanala geçmesi ile birlikte heyecan her bölümde tavan yapıyor. Kurtlar Vadisi Pusu 137. bölümü bu akşam TNT kanalında saat 20:00’d

PUSAT ZAZA`NIN ELİNDE

Bir önceki bölümde Zaza, Cevher`i yattığı hastanede kendine henüz gelememiş şekilde bulur ve Cevher`i hastanelik eden kişilerin Pusat ve örgütçü arkadaşı olduğunu öğrenir. İntikam ateşiyle tutuşan Zaza, Memati`nin evine giderek bıçak çeker. Olanlardan haberi olmayan Memati canını kurtarır ama bu konunun üstüne düşüp Pusat`la görüşür. Olayların daha da karışacağını ve kan akabileceğini düşünen Memati, Çakırın eşi, Selvi ve Pusat`ı kendi evine getirir ve kesinlikle dışarı çıkmalarını tembihler. 

Kenan, Selvi`yi başka kadınlarla aldatırken Selvi tarafından suçüstü yakalanır. Selvi bunu kaldıramaz ve o gün bara gidip sarhoş olur. Mekanın sahibi Selvi`nin sarhoş olduğunu Memati`ye bildirir. Selvi şarhoşken annesinin evine gitmek istemediğini söyler. Bu ricasını kırmayan Memati o gece Selvi`yi evinde misafir eder. Yaşar Ağa`nın adamı olan İlhan, Kenan`a Sevli ile Memati arasında birşeyler olup olmadığını sorar. Bu durumdan hoşnut olmayan Kenan, Selvi`yi Memati`nin evinden alıp konuşmak ister. İlişkileri hakkında konuşurken arabada tansiyon biranda yükselir ve Kenan, Selvi`yi arabadan dışarı atar. Selvi ağlayarak Memati`yi arayıp durumdan haberdar etmek ister ama Memati telefonunu evde unutmuştur. Çalan telefona bakan Pusat ablasına yardım etmek için hızla evden dışarı çıkar. Zaza`da tam bu esnada Pusat`ı yakalar ve kendi mekânına getirir. Pusat, Zaza`nın elinden kurtulabilecek mi?

MEMATİ ÇILGINA DÖNÜYOR

Çakır’ın oğlu Pusat’ın Zaza tarafından kaçırıldığını öğrenen Memati çılgına dönüyor. Olayı öğrenen Polat, Memati’nin olaya müdahil olmamasını ister fakat Memati çoktan psikopata bağlamıştır. Zaza’nın adamlarını iple bağlayıp diri diri yakar. Zaza’da bu arada Pusat’ın dişlerini tek tek söker. Son yayınlanan fragmanda Memati ile Zaza’nın arası açılıyor. Memati dünyanın ikisine dar geldiğini ya kendisinin yâda Zaza’nın öleceğini söylüyor. Zaza’nın bu tehdit karşısında ne yapacağı merak konusu oldu. Polat yoğun koşuşturması sırasında Zaza ile Memati’nin arasını düzeltebilecek mi? Memati, Pusat’ı kurtarabilecek mi? Polat Alemdar, Pusat’a yapılan işkenceye sessiz mi kalacak? Tüm bu soruların cevapları 17 Kasım akşamı TNT kanalında saat 20:00’de Kurlar Vadisi Pusu’da.

ZÜLFİKAR AĞA İNTİKAM ALACAK MI?

Zaza, Cevher`in öldüresiye dövülmesini bir türlü hazmedemez. Zülfikar Ağa hastaneye geçmiş olsuna gelir ama Zaza ile tartışınca ortam biranda gerilir. Zaza öfkesine hâkim olamayıp Zülfikar Ağa`nın başına sandalyeyi geçirir ve bacaklarını kırar. Eski iki dostun arası bu olayla bozulmuş olur. Zülfikar Ağa kendisine yapılan bu hareket sonucunda intikam düşüncesinde olmaz ve soğuk kanlığını korur. 

KAŞİFOĞLU İNTİKAM YEMİNİ EDİYOR 

Yaşar Ağa, Polat`ın kendisine teslim ettiği Kaşifoğlu`nu önce Polat`ın mekânında döver. Yaşara Ağa intikam ateşi ile öyle yanmıştır ki Kaşifoğlu`nu orada öldürmek yerine kızının mezarının başında öldürmek ister. Mekândan ayrılır ayrılmaz polis çevirmesine takılırlar ve polisler Kaşifoğlu`nu Yaşar Ağa`nın elinden alırlar. Kaşifoğlu kendisinin öldürmek isteyen Yaşar Ağa’dan ve kendisinin yerini ihbar eden Kara’dan intikam almaya niyetlidir. Emniyet müdürü Alper’in öldürmesinden kendilerini haberdar etmediği için Kara’ya kızar ve kimseyi öldürmemesini tembihler. Kara ile Kaşifoğlu arasındaki gerginlik nasıl sonuçlanacak? Kaşifoğlu, Kara’nın özel dosyasını kime verecek?

BEYFENDİ LAKAPLİ KİŞİ KİM?

Kurtlar Vadisi Pusu’ya son bölümlerde sürekli "Böyyük Türkiye" ve sık sık "Binaenaleyh" kelimelerini kullanan bir karakter eklendi. Ziyaret edenler kendisine ‘Beyfendi’ diye hitap ederken elini öpenlerde “Sizden başka babamız mı var?” diye saygı gösteriyorlar. Beyefendi’nin İsrail temsilcisi Şamir’i evinde kabul etmeden önce Tevrat’ın masasında bulunmasını istemesi gözlerden kaçmadı. Dizideki diyaloglardan anlaşıldığı kadarıyla Şamir de Kaşifoğlu da Beyfendi’yi uzun zamandır tanıyor ve sık sık ziyaret ediyorlar. Derin devletin tetikçisi Kaşifoğlu ve İsrail’İn Türkiye temsilcisi Şamir babayı ziyaret ettiklerinde devletin kontrolünün başkalarının eline geçtiğini ve bu konuda beyfendinin bir şeyler yapmasını gerektiğini söylediler.

Kaşifoğlu karakterini canlandıran Sedat Savtak Yazete aracılığı ile Kurtlar Vadisi Pusu izleyicileri ile buluştu. Savtak’a dizideki Beyfendi ve Kaşifoğlu karakterlerinin gerçek hayatta kimi canlandırdığı soruldu. Ünlü oyuncu Beyefendi’nin Süleyman Demirel , Kaşifoğlu’nun da Kaşif Kozinoğlu olduğunu söyledi.

POLAT’DAN MAHİDEVRAN’A SÜPRİZ

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Polat karakterini canlandıran Necati Şaşmaz, aşk yaşadığı Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mahidevran’ı Nur Fettahoğlu için gizli bir doğum günü partisi düzenledi. Doğum günü partisinin görüntülerinin basına sızmaması için özel güvenlik tedbirleri aldıran Şaşmaz, Ataşehir’de bir arkadaşının mekanını kapattı. 100 konuğun davetli olduğu gecede bazı konuklar özel araçla evinden alınıp mekana getirilirken özel geceye hem Kurtlar Vadisi dizisi oyuncuları hem de Muhteşem Yüzyıl dizisi oyuncuları katıldı. 31. yaşına giren Fettahoğlu’na Şaşmaz’ın tek taş bir yüzük hediye ettiği öne sürüldü.
Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22