banner56

Kurtlar vadisi pusu 138. Yeni bölüm fragmanı izle

Kurtlar vadisi pusu 138. Yeni bölüm fragmanı izle
Kurtlar vadisi pusu 138. Yeni bölüm fragmanı izle 24 Kasım 2011 KVP Son Bölüm izle Kurtlar Vadisi Pusu 138.Bölüm Fragmanı izle- Kurtlar Vadisi Pusuda ortalık karışıyor. Dostlar düşman oluyor

Kurtlar Vadisi Pusu 138.Bölüm Fragmanı izle- Kurtlar Vadisi Pusuda ortalık karışıyor. Dostlar düşman oluyor. Kurtlar Vadisi Pusunun nefesleri kesecekKurtlar Vadisi Pusu’nun 138. yeni bölümü 24 kasım 2011 de Tnt de izleyeceğiz. Kurtlar Vadisi Pusu’nun 138. bölümü özeti, Zaza, Cevherin intikam ateşiyle yanıp tutuşmaktadır. Memati, Zazanın kendisine niye saldırdığını bilmeden Zazanın bıçağıyla burun buruna gelir.Asıl hedefi Pusat olan Zaza, onu bulmadan içindeki intikam ateşini söndürmeye niyetli değildir.Polat Alemdar ise söz verdiği gibi Kaşifoğlunu Yaşar Ağaya teslim etmiş, Zülfikar Ağayı kurtarmak için harekete geçmiştir. Mematiye olanlardan habersiz bir yandan da ona ulaşmaya çalışan Polat, olanları öğrendiğinde ortalık çoktan karışmıştır.Fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu'nun dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Kaşifoğlu, Kara'ya roket atarla saldırı düzenlendi. Saldırıda yaralanan Kara, Polat'tan yardım istedi. Memati ve Zaza arasındaki savaş kızıştı... İşte Vadi'nin yeni bölüm özetiKurtlar Vadisi Pusu, dün akşam yayınlanan bölümüyle yine soluksuz izlendi. Vadi'nin yeni bölümünde Pusat'ı kaçıran Zaza, Memati'yle karşı karşıya geldi. Zaza, Memati'nin kendi adamlarını yakacağını öğrenince Pusat'ı serbest bıraktı.


MEMATİ VE YAŞAR AĞA KARŞI KARŞIYA

Memati, Selvi'yi döverek hastanelik eden Kenan'ın peşine düştü. Kenan'ı babası Yaşar Katırcı'nın mekanında evire çevire döven Memati, Yaşar Katıcı ile restleşerek mekandan ayrıldı. Zaza'yı ve Yaşar ağayı kara listeye yazan Memati'yi Polat Alemdar zor zaptetti.

BEYFENDİ'NİN ABD'DEN İLGİNÇ İSTEĞİKurtlar Vadisi Pusu'ya yeni dahil olan ve Süleyman Demirel'i canlandırdığı iddia edilen Beyfendi, ABD'nin CIA istasyon şefi Josef'e Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri olmak istediğini söyledi. ABD'nin vaadlerine karnının tok olduğunu da belirten Beyfendi, istediği zaman Türkiye'de kitleleri meydanlara dökebilecek kadar güçlü olduğunu söylemekten de geri durmadı.


KARA'YA BEYAZ KEFEN !

Derin devletin ve terörle mücalenin bir numaralı ismi Kara, eski istihbaratçı Kaşifoğlu'na suikast düzenlemek isterken roket atarın hedefi oldu. Kaşifoğlu'nu yakalamaya çalışan Kara, ağaçlarla kamufle oldu ancak son anda fark edilince roket arar mermisinden kaçamadı. Aldığı yarayla zor duruma düşen Kara, oğlu Ferman ve Polat Alemdar'dan yardım istedi....

Kurtlar Vadisi Pusu'nun son anlarında ise Zaza'nın döverek hastanelik ettiği Pusat'ın kalbi durdu...

İşte Kurtlar Vadisi Pusu'nun 137. bölümünde yer alan o sahneler.


Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22