banner56

Kurtlar vadisi pusu 128. Sezon finali bölümü full izle

Kurtlar vadisi pusu 128. Sezon finali bölümü full izle
Kurtlar vadisi pusu canlı izle, Kurtlar vadisi pusu son bölüm özeti izle, Kurtlar vadisi pusu fragmanı burada. Kvp fragmanı 128. final bölümü fragmanı izle. Kurtlar vadisi pusu 128. bölüm fragmanı ve özeti izle.

Kurtlar Vadisi' dizisinde canlandırdığı 'Polat Alemdar' rolüyle geniş bir hayran kitlesine kavuşan Necati Şaşmaz "Yarattığım 'Polat' karakteri bir temel taş, onunla başladım ve bir yere kadar getirdim. Ben kendime inanıyorum. Yine aynı cesaretle mutlaka 'Polat'ın üstüne çıkacak karakterler yaratacağımı düşünüyorum" dedi. Günaydın'dan İlker Gezici'ye röportaj veren Şaşmaz, dizi ve oyunculuğu hakkında merak edilen sorulara yanıt verdi. 'Kurtlar Vadisi' Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden biri oldu. Bu serüvene başlarken, bu kadar uzun süreceğini ve böyle ilgi göreceğini düşünmüş müydünüz? Kurtlar vadisi pusu özeti izle. Kurtlar vadisi pusu 128. bölüm fragmanı izle. Kurtlar vadisi pusu izle. Kurtlar vadisi pusu son bölüm izle. Kurtlar vadisi pusu ATV canlı izle. Çok kaliteli bir kadroyla yola çıkmıştık; iyi bir dizi olacağını düşünüyordum. Fakat bu kadar sevileceğini, 10 yıla varan bir dizi olacağını hiç düşünmemiştim. Hele hele Ortadoğu'dan Orta Asya'ya, Türki Cumhuriyetler'e ve Balkanlar'a, hatta Afrika'nın birçok ülkesine kadar, böyle geniş bir coğrafyaya yayılacağını bilemezdim. 
Böyle sevilmesi size neler hissettiriyor? Bir Türk karakterinin dünya ölçeğinde tanınıyor olması, Türk'ün gücünü göstermesi açısından çok önemli bir şey. Çünkü biz hep Batı karakterlerini izledik, tanıdık ve hep kendimizi onlarla özdeşleştirdik. Bu diziyle onların arasından sıyrıldık. Üzerinize yapışan 'Polat Alemdar' imajını yıkabileceğinizi düşünüyor musunuz? Bendeki yeteneği, bende varolanı gösterebilmem için imkanlar olmalı. Benim derdim o imajı kırmak, yıkmak değil, o bir temel taşı. Onun üzerine ben binalar kurarım. Üzerime yapışsın yapışmasın. 'Polat' diye bir karakter yokken, onunla başladım ve bir yere kadar getirdim. Ben kendime inanıyorum. Yine aynı cesaretle 'Polat'ın da üstüne çıkacak karakterler yaratacağımı düşünüyorum. 
Dizide çok fazla karakter sirkülasyonu var. "Adam yetiştirilemiyor" diye eleştiriler yapılıyor. Siz bunu nasıl değerlendiriyorsunuz? Dizimizde oynamak için çok fazla talep var. Oyuncuların çoğu, bize tecrübesiz geliyorlar. Biz tam bir şeyler öğretmiş oluyoruz, tam oyunculuğun nasıl bir şey olduğunu öğrenmeye başladıkları zaman senaryo gereği ölüyorlar. Dolayısıyla tekrar kullanma gibi bir şansımız olmuyor. O yüzden bir sirkülasyon durumu var, doğru. Bizde ölen oyuncular, başka dizilere gidiyorlar. Yani, biz yetiştiriyoruz, başka dizilere gönderiyoruz. Bu açıdan fabrika gibi çalışıyoruz. İyi figürasyon üreten bir fabrika durumundayız. 
Siz figürasyon konusunda da dertli olduğunuzu daha önce dile getirmiştiniz... Evet, o bahsi açtığımda keşke figürasyon anlamında daha bilinçli hareket edilse demiştim. Eğer figürasyon anlamında gelişme sağlanırsa rejinin, sanatın ve senaryonun işleri de rahatlayacak. Bol aksiyonlu bir dizi çekiyorsunuz. Sette başınıza ilginç olaylar geliyor mu? Evet her sahnemiz aksiyonlu olduğu için ister istemez bazı sıkıntılar yaşanabiliydor. Gürkan'la (Uygun) beraber, arabayla evin içine girdiğimiz bir sahne varı. O eve dalarken burnuma hafif bir darbe geldi. Ama başarıyla çektik. Genelde biz dublörleri alkışlarız, ama bu kez bizim dublörlerimiz bizi alkışladılar. Bu konuda dublörler malesef güvenlikli, korunaklı yerde oynarlarken bizler yönetmenin görmek istediği yerlerde olmak zorundayız. Bizim dizimizde genelde alkışlanan biz oluyoruz, dublörler değil. Kurtlar vadisi pusu 128. bölüm fragmanı çok çekişmeli olacak. Zaten Kurtlar vadisi pusu son final bölümü olduğundan bu bölüm izlenir. Sizlere söylemek gerekirse Kurtlar vadisi pusu bugün rekor kıracak. ATV ekranlarından canlı yayınlanan dizi izlemeye değer. 
Dizi başladığından beri ölen adam sayısı 200'ü aşmış. Buna ne diyeceksiniz? Dizi başladığından beri yüzlerce adam öldü diyorlar ama ölmesi için bir şeyin var olması lazım. O kadar çok karakter yaratıldı ki. Bu kadar çok karakter yaratılan başka bir dizi yok dünyada. Yıllarca devam eden 'Friends' gibi dizilerde bile karakter yaratma durumu yok. Biz binlerce karakteri baştan yarattık ve karakterleri bütün özellikleriyle gördük. Çok adam öldürüldü diye tenkit etmek yerine, ne kadar çok karakter yaratıldı diye takdir etmek gerekir.Kurtlar vadisi pusu son bölüm ve 128. bölüm full izle. 


Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22