banner56

Kent Konseyi Yeni Binasında

Kent Konseyi Yeni Binasında
Vali Süleyman Tapsız, Karaman Kent Konseyinin yeni binasının açılış törenine katıldı.

Yeşilada Mahallesi Sabahattin Özer İş Merkezi civarında hizmet vermeye başlayacak olan binanın açılış törenine Vali Tapsız’ın yanı sıra Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Karaman Milletvekili Recep Konuk, Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İlhan Şen, Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Vali Tapsız ve İl protokolünün katılımıyla yeni hizmet binası edilen dualarla birlikte törenle hizmete açılırken Vali Tapsız, tören sonrasında yeni hizmet binasında gerçekleştirilen Karaman Belediyesi Kent Konseyi Olağan Genel Kurul toplantısında yeniden başkanlığa seçilen Ali Konukseven’i ve yeni yönetimi tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Kent konseyinin yeni hizmet binasının açılışında binanın restore edilerek kent konseyine tahsis edilmesinde emeği geçen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’a teşekkür eden Vali Tapsız, Kent Konseyinin Karaman da aktif bir şekilde çalıştığını belirterek; “Kent Konseyleri çoğu ilde herhangi bir proje ve faaliyeti bulunmadan sadece kâğıt üzerinde varlık gösterirken Karaman da ise çok kısa bir süre önce kurulmasına rağmen Karaman Kent Konseyi’nin aktif bir şekilde faaliyet yürüttüğünü gördüm. Bu noktada Ali Konukseven’i ve Kent Konseyine gönül vermiş bütün üyeleri tebrik ediyorum. İnanıyorum ki yeni döneminde daha güzel bir Karaman için birlik ve beraberlik yolunda çalışacaktır. Yeni yönetimin hayırlı olmasını diliyor hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2016, 14:08
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22