banner56

KARDOF, Tarsus Şehir Kültür Turu düzenledi.

KARDOF, Tarsus Şehir Kültür Turu düzenledi.

Karaman Doğa Sporları ve Fotoğraf Gençlik Spor Kulübü Derneği (KARDOF), Tarsus Şehir Kültür Turu ve  bir çok kulübün katılımıyla Uludağ zirvesine gezi düzenledi.


KARDOF Yönetim Kurulu adına açıklama yapan İlker Özbay, "KARDOF, Doğa sporları ve Fotoğraf sanatında tanıtım, eğitim ve bilim yönünden gelişme ve yayılmayı hedeflemektedir. Bu haftada Halkapınar- İvriz Trekking etkinliğini gerçekleştirecektir. Kış dönemi 2 haftada bir etkinliklerimizi yapmaya devam ediyoruz.


Etkinlikten sonraki çarşamba akşamları ise etkinlikle ilgili görüşlerimizi bildiriyor, çekilen fotoğrafların slaytlarını izliyoruz. Etkinlik olmayan haftaların çarşamba akşamları ise; ilk yardım, Oryantiring, Bisiklet, Treking ve Dağcılık konularında kısa eğitimler veriyoruz. Her geçen gün artan üye sayımızla, bir spor kulübü olarak sporcu yetiştirmeye, kültürel ve doğa gezileri yapmaya, Fotoğraf kursları ve eğitim faaliyetlerinde bulunmaya devam edeceğiz. Hafta sonları spor yapmak, keyifli zaman geçirmek, tarihi ve kültürel yerleri keşfetmek, fotoğraf çekmek ve aramıza katılmak isterseniz çarşamba günleri akşam 8'de sizleri de bir çay içmeye, tanışmaya bekleriz."


Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2013, 14:16
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22