banner56

Karaman Belediyespor hazırlık maçı

Karaman Belediyespor hazırlık maçı

2016-2017 futbol sezonunda ilimizi BAL (Bölgesel Amatör Lig)’de temsil edecek olan Karaman Belediyespor bugün (5 Ağustos 2016 Cuma) Konyaspor U19 takımı ile bir hazırlık maçı yapacak.


Temmuz ayında sezon hazırlıklarına başlayan Karaman Belediyespor, birinci etap çalışmalarını 5 Ağustos Cuma günü Konyaspor U19 Takımı ile yapacağı hazırlık maçı ile tamamlayacak. Kemal Kaynaş Stadyumunda oynanacak mücadele saat 17.00’de başlayacak.


Karaman Belediye Spor 9 Ağustos Salı günü de ikinci etap çalışmalar için Nevşehir’e hareket edecek. Takımın son durumu hakkında bilgi veren Kulüp Başkanı Hacı Osman Ünüvar : “Öncelikle bugün saat 17.00’de Konyaspor U19 Takımı ile Kemal Kaynaş Stadında oynayacağımız hazırlık maçına tüm spor severleri bekliyoruz. Bu hazırlık maçı ile birlikte ilk etap çalışmamızı tamamlayacağız. On gün sürecek ikinci etap çalışmalarımız ise Nevşehir’de gerçekleştirilecek. Oradaki kamp süresince en az 4 hazırlık maçı yapmayı hedefliyoruz. Hazırlık maçları sonunda her iki kamp dönemini kapsayan teknik heyet raporu ve gözlemlerimizi birleştirerek takıma takviye yapıp yapmayacağımıza karar vereceğiz. Kamp dönüşü Bal ligi mücadelesi başlamadan önce 31 Ağustos 2016 tarihinde oynayacağımız Türkiye Kupası maçı için hazırlık dönemine gireceğiz” dedi.


Sonrası Karaman Belediyespor hazırlık maçı Karaman.Net.tr ilk ortaya çıktı.


Source: Karaman
Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2016, 13:29
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22