banner56

Kalbim Seni Seçti 22. Bölüm Özeti Kalbim Seni Seçti

Kalbim Seni Seçti 22. Bölüm Özeti Kalbim Seni Seçti
Kaan kaçırılır… 22. bölüm

Aylin ve Handan Derin’e yetişemezler. İki anne de yıkılmışlardır. Ancak Derin’in kendi isteği ile bebeği aldırmadığını öğrendiklerinde yeni bir umutla eve koşarlar. Ancak Derin, Kaan’a çok kızgındır. Hamileliğini bildiği halde gelmediğini düşünmektedir. Kaan’ın baba olmaktan koktuğuna inanır. Bu yüzden kaçıp gittiğini düşünür. Aylin ve Handan onu rahatlatmaya çalışırlarken vakit geçtikçe Kaan için onlar da telaşlanmaya başlar.

Emirse Onur’un teklifini kabul eder. Handan ve diğerleri bu durumu TVden öğrenir. Handan ve Ömer oraya gelirler ama oğullarını durdurmak için geç kalırlar. Emir Derin’in hamile olduğunu öğrenir. Aşkını kalbine gömerek Kaan’ın yokluğunda karnındaki çocuğun amcası olarak Derin’e destek olur. Bir yandan da Derin’i yalnız bıraktığı için Kaan’a kızmaktadır.

Handan, Aylin’den Kaan’ın gece de eve gelmediğini öğrenince Ömerle beraber Kaan’ın peşine düşer. Bu süreç Handan ve Ömer’i giderek birbirlerine yakınlaştırır. Handan, Kaan’a Onur’un bir kötülük yapmış olabileceğini düşünür. İkisi Onur’a gittiğinde Ömer bilmediği bir gerçeği öğrenir. Sonunda Kaan’ın kaçırıldığı haberini alır. Handan istenen parayı toparlamak için çabalarken Ömer her an yanındadır. Handan bu zor saatleri Ömer’in desteği ile atlatır. Ancak parayı toparlamak için Onur’un yardım teklifini kabul etmek zorunda kaldığında Ömer ile arasında yeni bir gerginlik yaşanır. Herkes Kaan’ı kurtarmaya çalışırken, Aylin de Derin ve bebeğini kurtarma savaşı içerisindedir.Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22