banner56

Kadınlara özel oyun: "Jamia Online"!

Kadınlara özel oyun:
Bayansanız ve size göre oyun olmadığından şikayetçiyseniz, bu ücretsiz oyun fikrinizi değiştirecek!
Siz de erkeklere yönelik savaş oyunlarından yakınıp, kadınlara neden oyun üretilmiyor diyen bayanlardan mısınız O halde Joygamein kendi sitesi üzerinden online ve ücretsiz olarak sunduğu ve yapımının Joygamein Hindistandaki stüdyolarında gerçekleştirildiği Jamia Onlinenın dünyasında yolculuğa çıkmaya hazırlanın!

Kendi avatarınızı oluşturup, kıyafetlerinizi seçip, kendi tasarladığınız evlerde yaşamak ister misiniz Üstelik yepyeni dostluklar kurup, eğlenceli vakit geçirerek... Joygamein yepyeni oyunu Jamia Online size sıra dışı bir dünyanın kapılarını açıyor.

Jamianın dünyasında kendi evinizin tasarımcısı olabilir, odanızı hatta evinizi kendi zevklerinize göre donatıp döşeyebilirsiniz. Farklı ve yeni ev modelleri alarak hayallerinizdeki yeri yaratabilirsiniz. Bu kadar da değil, Jamianın dünyasında birbirinden güzel mini oyunlarla vakit geçirip arkadaşlarınızla beraber oynayabilir, ekstra puanlar da toplayabilir, günlük tutabilir ve bunu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Hatta istediğiniz ve beğendiğiniz bir eşyayı, bir elbiseyi arkadaşlarınıza hediye olarak verebilirsiniz.
Kaynak: Chip

Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22