banner56

İçtiğimiz Su Şişelerini Ayrıştıralım

İçtiğimiz Su Şişelerini Ayrıştıralım
Karaman Belediyesi Geri Dönüşüm bilgilendirme toplantılarına devam ediyor.

Karaman Belediyesi, Yunus Emre Kültür Vakfı ve Çevre Orman Müdürlüğü’nce ortaklaşa sürdürülen bilgilendirme toplantısı 15.06.2011 Çarşamba günü Yunus Emre İlköğretim Okulunda yapıldı. Toplantıya Karaman Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu’nun eşi Hilal Uğurlu, Yunus Emre İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Aydemir, Proje Koordinatörü Abdurrahman Can, Yunus Emre Kültür Vakfı İktisadi İşletmesi yetkilileri, Çevre Orman Müdürlüğü Şube Müdürü Özkan Özbek, Okul öğrencileri ve öğretmenleri katıldı.

Okul Müdürü Aydemir yaptığı konuşmada: “Doğa ve çevrenin önemini yüreğinde hisseden Sayın Hilal Uğurlu Hanımefendiye takdirlerimi sunuyorum. Buraya kadar gelip bizleri ve öğrencilerimizi duyarlı olmaları konusunda uyardılar, bilgiler verdiler. Emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi.

Hilal Uğurlu ise yaptığı konuşmada: “Siz öğrenciler evlerinde ne kadar duyarlı olursa gelecek nesillerde sizler kadar duyarlı olur. Sizde isteğim;  bu dünya bizim, bu çevre bizim, sahip çıkma görevi de bizim. Ben evimde tüm atıkları ayrıştırıyorum. Aynı özveriyi sizlerden de rica ediyorum” dedi.

Bilgilendirme Toplantısını sunan Yunus Emre Kültür Vakfı Çevre Mühendisi Yusuf Alparslan Argun ve Çevre Orman Müdürlüğü Şube Müdürü Özkan Özbek, Geri Dönüşümün hayatımızdaki önemini anlatarak öğrencilerin bu hususta duyarlı olmalarını ifade etti.

 

 Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22