banner56

Hilal Cebeci katıldığı televizyon programında Rasim Ozan Kütahyalı ile Okan Bayülgen tartışmasına tutuştu

Hilal Cebeci katıldığı televizyon programında Rasim Ozan Kütahyalı ile Okan Bayülgen tartışmasına tutuştu
Twitter'da takipçileriyle paylaştığı çıplak fotoğraflarla adından söz ettiren Hilal Cebeci, Star Tv ekranlarında yayınlanan 'Yerden Göğe' programına konuk oldu. Programda Hilal Cebeci ile Rasim Ozan Kütahyalı arasında ç

Twitter'da takipçileriyle paylaştığı çıplak fotoğraflarla adından söz ettiren Hilal Cebeci, Star Tv ekranlarında yayınlanan 'Yerden Göğe' programına konuk oldu. Programda Hilal Cebeci ile Rasim Ozan Kütahyalı arasında çıkan tartışma, Kütahyalı'nın Okan Bayülgen'e eleştirilerine dönüştü.

Hilal Cebeci'nin bu kadar gündeme gelmesi nedeniyle bir anda televizyon programlarına yeniden çıkmaya başlaması Rasim Ozan Kütahyalı'nın Okan Bayülgen'e gönderme yapmasıyla stüdyoyu kızıştırdı.

HİLAL CEBECİ GİBİ KADINLAR NE DEMEK?

Rasim Ozan Kütahyalı, Hilal Cebeci'ye "Okan Bayülgen, Hilal Cebeci gibi kadınları programına aşağılamak için çıkarıyor" deyince; Hilal Cebeci çok sinirlendi. "Hilal Cebeci gibi kadın ne demek?" diye haykıran Cebeci'yi sakinleştirmek de kadın sunucular Berna Laçin ve Funda Özkalyoncuoğlu'na düştü.

RASİM OZAN KÜTAHYALI OKAN BAYÜLGEN'İ KISKANIYOR MU?

Tartışma alevlendikçe, programın kadın sunucuları da Rasim Ozan Kütahyalı'nın Okan Bayülgen eleştirilerine bir anlam veremedi ve onlar da Kütahyalı'ya çıkıştı. Hilal Cebeci de "ben belki 50-60 kere programına gitmişimdir ve her seferinde çok mutlu ayrılmışımdır" diye Okan Bayülgen'i savundu.

Funda Özkalyoncuoğlu'da, "bence Okan Türkiye'nin en iyi televizyoncusudur, çok akıllıdır, kadınları aşağıladığını hiç hissetmedim ve umarım ömür boyunca devam eder" dedi.

Rasim Ozan Kütahyalı ise dayanamayıp, programı beraber yaptığı arkadaşı Özkalyoncuoğlu'na 'Okan seni yanına alır diye mi düşüyorsun' diye sordu.

BU PROGRAMIN SUNUCULARI ÇOK KONUŞUYOR

Hilal Cebeci tartışma ilerledikçe "siz çok konuşuyorsunuz, konuşmama izin vermiyorsunuz, bundan sonra ben de sizin kadar çok konuşacağım" diye tepki gösterdi.

Kimsenin diğerini dinlemediği bir tartışmaya sahne olan stüdyonun havasını yumuşatmak iseteyen Berna Laçin ise hemen reklam arasına girdi.


Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22