banner56

Hayallerindeki Oyuncak Evini Resimlediler

Hayallerindeki Oyuncak Evini Resimlediler
Karaman’ın en büyük oyuncak mağazası Toys House Oyuncak Evi’nin, çocukların hayallerini ve bakış açılarını resime dönüştürmeleri için açtığı 1. Geleneksel Resim Yarışması sonuçları açıklandı.

Çocukların yaptıkları resimlerin mağaza duvarlarında sergilenmesi de, takdir ile karşılandı. Toys House Oyuncak Evinin duvarlarını şölen alanına dönüştüren resimler, alış veriş için mağazaya gelenlere de keyifli anlar yaşattı.

0-6 yaş ile ilköğretim 1.nci ve 2.nci kademe öğrencilerinin katıldığı resim yarışmasında çocuklar oyuna dair zihinlerinde yeşeren renkleri ve güzellikleri birbirinden güzel resimlerle aktarma şansı buldular.

0-6 yaş grubunda Yunus Emre Kreş ve Gündüz Bakımevi’nden Nisanur Fatma Tuna 1.nci olurken, Beyaz Zambak Anaokulundan Eren Akif Kerbalı 2.nci; Gevher Hatun Anaokulundan Mina Küçüksarıyıldız ise 3.ncü oldu. Vali Ali Akan İÖO Tavşanlar Sınıfında öğrenim gören Oğuzhan Emre Altay’a da Jüri Özel Ödülü verildi.

İlköğretim 1.nci kademede eğitim gören Gülben Fındık (Gazi Mustafa Kemal İÖO) 1.nci; Kadriye Çalıcı (Şehit İsmail Erez İÖO) 2.nci olurken, Nazlıcan Hilal Ayhan (Cumhuriyet Nihat Arslan İÖO) ise 3.ncü oldu. Jüri Özel Ödülleri de Mevlüt Arda Yıldız (İstiklal İÖO) ile Zeki Mert Kuku (Gazi Mustafa Kemal İÖO) arasında paylaşıldı.

İlköğretim 2.nci kademe resimleri arasında 1.ncilik ödülünü Saniye Canbulat (Gazi Mustafa Kemal İÖO) alırken, 2.ncilik ödülü Fatmanur Genver’e (Gazi Mustafa Kemal İÖO), 3.ncülük ödülü ise Zeynep Eser’e (Yılmaz Babaoğlu İÖO) verildi. Hüseyin Kaya (Gazi Mustafa Kemal İÖO) ve Süeda Mermer’e de (Gazi Mustafa Kemal İÖO) jüri özel ödülleri verildi.

Toys House Oyuncak Evi Mağazası Genel Müdürü Bedriye Dilay, “Her yaştaki çocukların ihtiyacını karşılayacak çeşite sahip mağazamızda, resim yeteneklerini sunan çocuklarımıza ve ailelerine, 1.nci Geleneksel Resim Yarışmamıza ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Resim Yarışmamıza katılan tüm çocuklarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Müşteri memnuniyeti konusuna Toys House Mağazasının hassasiyetle önemsediğine vurgu yapan Dilay; ”Toys House Oyuncak Evi’nin 2.nci Geleneksel Resim Yarışmasını heyecan ile bekleyen çocuklarımız ve ailelerine, şimdiden başka etkinlikler de yapacağımız müjdesini veriyoruz. Duyarlı ailelere ve çocuklara teşekkür


Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER