banner56

Hayalleri Gerçek Oldu

Hayalleri Gerçek Oldu
2011 SBS 1. yerleştirme sonuçları açıklandı. SBS sonuçlarının açıklanmasıyla 3 Türkiye 1. si çıkaran Özel Babaoğlu İlköğretim Okulu, öğrencinin hayali olan Fen ve Anadolu Liselerine öğrencilerini yerleştirerek, hem bireysel hem de kitlesel başarısını p

Yerleştirme sonuçları ile ilgili açıklama yapan Özel Babaoğlu İlköğretim Okulu  Müdürü Hilmi Erdoğdu:” 2011 SBS’de  3 Türkiye 1. si çıkaran, 442.1  ortalamayla kırılması güç rekorlara imza atan, Türkiye’nin en iyi okulları arasında yer alarak marka haline gelen Özel Babaoğlu İlköğretim Okulu,  SBS’ nin değişmez adresi olmuş, Karaman ve Türkiye’de zirvedeki yerini sağlamlaştırmıştır.
     
 Yerleştirme sonuçlarına göre,   öğrencilerimizi yine Türkiye’nin ve Karaman’ın en kaliteli okullarına gönderme başarısını elde ettik. 2 öğrencimizi Ankara Fen Lisesi’ne, 1 öğrencimizi Meram Fen Lisesi’ne, 5 öğrencimizi Ankara Anadolu Lisesi’ne, toplamda 7  öğrencimizi Ankara’daki Fen ve Anadolu Liselerine,  3 öğrencimizi Karaman Fen Lisesi’ne,  6  öğrencimizi Anadolu Öğretmen Lisesine, 41 öğrencimizi  Anadolu Liselerine , göndererek, % 100 yerleştirme oranıyla da ilimizde bir rekora daha imza attık. Öğrencilerimizin tamamının fen , öğretmen ve Anadolu Liseleri’ne yerleşmesi büyük bir başarıdır. Yerleştirme sonuçlarının öğrencilerimize ve ailelerine hayırlı olması dileğiyle, mezun ettiğimiz tüm öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar temenni eder, emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

1.Yerleştirme kayıt dönemi 01 Ağustos 2011 Pazartesi başlayıp, 5 Ağustos 2011 Cuma günü saat 17.00’de sona erecektir. 


Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22