banner56

Hangi Üniversite ile Doğru tercih - 2011 Hangi Üniversite Kaç Puan

Hangi Üniversite ile Doğru tercih - 2011 Hangi Üniversite Kaç Puan
"Doğru tercih yaptığından emin olmak isteyen üniversite adayları, www.hangiuniversite.com un sunduğu tercih prova simülasyonunu kullanıyor

Adaylar siteye girip deneme listelerini oluşturarak ülke genelindeki tercih ve eğilimlere göre son tercihlerini belirleme fırsatı buluyor. Öğrencilerin etkin tercih yapmalarına yardımcı olan tercih prova simülasyonu ve rehberlik sağlayan www.hangiuniversite.com, bu tercih döneminde de üniversite adaylarının en büyük yardımcısı konumunda. Hangiuniversite.coma giren adaylar tercih ve puanlarını sisteme girerek, Türkiye genelinde kaç kişinin hangi üniversite ve bölümleri istediğini, puanıyla bu yılki eğilimlere göre hangi bölümü kazanabileceğini öğreniyor. Yani tercih provası yapıyor. Prova sonucuna göre, tercih listesini yeniden düzenleyerek, kazanma şansını artırabiliyor.


Bilinçli tercih yapmak isteyenlerin adresi: www.hangiuniversite.com! Hangi Üniversite XX, konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: LYS sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte üniversite adayları için zorlu tercih süreci de başlamış oldu. Bu sürecin sonucunda başarıya ulaşabilmek için öğrencilerin hem aldıkları puanı hem de geleceğe yönelik isteklerini göz önünde bulundurarak en doğru tercih listesini hazırlamaları gerekiyor. Biz hangiuniversite.com olarak tercih simülasyonumuzun yanı sıra rehberlik sağlayan uzman danışman kadromuzla da bu zorlu süreçte üniversite adaylarının yanındayız. Hangiuniversite.comu kullanan adayların, rakiplerine göre daha bilinçli ve etkin bir tercih listesi hazırlayarak bu süreci başarıyla atlatacaklarına inanıyoruz.

www.hangiuniversite.com sitesinde, tercih simülasyonunun yanısıra, tüm üniversitelerle ilgili ayrıntılı bilgiye toplu halde ulaşmak mümkün. Siteye üye olanlar, ek kontenjanlar ve tercihlerine uygun burs imkanlarından öncelikle haberdar ediliyor.

Öğrencilerin ve geleceklerinin sınav sistemi değişikliklerinden olumsuz etkilenmemesi için 2010 Mayıs ayında Tercih A.Ş. tarafından hayata geçirilen ve Akademik Danışmanlığını Burak Kılançın üstlendiği hangiuniversite.com, adayların tercih ve puanını girerek genel tercih eğilimlerini ve kaç kişinin yazdığı bölümü istediğini ücretsiz olarak öğrenebildiğ bir sistem.

Öğrenciler bu site üzerinden ayrıca Türkiyedeki tüm üniversiteler ve bölümleri hakkında detaylı bilgi edinebiliyorlar. Küçük bir ücret karşılığında premium üye olanlar ise hangi tercihlerine girebildiğini ve puanıyla başka nereleri kazanabildiğini öğrenip, üniversitelerin kontenjan açıklarından öncelikli olarak haberdar olma avantajını yakalıyorlar. www.hangiuniversite.com"

Advortirial ReklamSource: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22