banner56

Görüntülü Sohbet ve Sesli Sohbet Seslizara

Görüntülü Sohbet ve Sesli Sohbet Seslizara
Görüntülü Sohbet ve Sesli Sohbet Seslizara Eskiden Cep telefonu bile yoktu sonradan internet bulundu 1989- 1990 Yılları arasında internet bulundu. İnternet bulunduktan sonra İrc sohbet tarzı sohbet platrofmları çıktı.

 Zaman ilerledikçe tabiki bununla yetinemiyen gerek teknoloji gerek kullanıcılarımız tarafından sesli chat bu durumda ortaya çıktı. Ve ilk denemeleri yaptıktan sonra kullancılarımızın daha rahat görüşebilmesi için sesli chati kurdular. İlk önceleri sesli görüşmeye müsade eden platform daha sonradan geliştirilerek Görüntülü Chat ve bunun yanı sıra kameralı sohbet yapabilme imkanını kullanıcılarımızın huzuruna sunulmuştur.

 

O yıllardan itibaren bağlantıda sorunlar sık sık yaşanılabiliyordu. Tabi o zamanlar 56 k fax modem ile bağlanılıyordu. Hatırlarımda o modemlerle internete bağlanabilmek için sabırlı olmak gerekiyordu. Sonradan kablonet çıktı sevindik tabiki bizlerde hızlı olduğundan bahsediliyordu gerek reklamlarda da çıkıyordu gerekte kullananlar tarafından hızlı olduğu iddia ediliyordu.

 

Kablonet çıktıktan sonra sesli chat ve görüntülü sohbet birazdaha hızlanmıştı.Sohbet siteleri, insanların bir arada topluca sohbet etmelerini sağlar. Bu sitelerde yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Konular herşeyden oluşabilir.

 

Bunu sohbet için girdiğiniz sitedeki ortama göre sohbettekiler belirler ve konuşurlar. Eğer kalıplaşmış bir sohbet ise girdiğiniz, o zaman zaten herkes birbirini tanıyordur ve konuşmalar samimi bir seviyede olacaktır. Diyelim ki siz Sesli Sohbet tarzı sohbetlere yeni gireceksiniz. Bu tür sitelerde hiç bir bilginiz yok. O zaman seslizara sesli sohbet sitemiz ile sizde tanışın..

 

Etiketler : kameralı sohbet,sesli sohbet,görüntülü sohbet,Görüntülü Sohbet ve Sesli Sohbet Sesliara

 Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22