banner56

En yakın eczane telefonunuzun ucunda! Türk Telekom Eczanen Burada servisi

En yakın eczane telefonunuzun ucunda! Türk Telekom Eczanen Burada servisi
Türk Telekom Eczanen Burada servisi ile en yakın eczane telefonuza ücretsiz olarak geliyor!
Türk Telekomun hizmete sunduğu Türk Telekom Eczanen Burada servisi ile servise kayıtlı en yakın eczanenin bilgilerine anında ulaşılabiliyor. Servisi kullanan Türk Telekom müşterileri üye eczanelerden 2 km.lik alan içerisinde en yakın olana, akşam saatleri ve hafta sonu/tatil günlerinde ise en yakın nöbetçi eczaneye yönlendiriliyor.

İletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, müşterilerinin en yakın eczaneye veya nöbetçi eczaneye bağlanmalarını sağlayan Eczanen Burada servisini kullanıma sundu. İş telefonuna sahip tüm eczanelerin faydalanabildiği servis İstanbul, Ankara ve İzmirde kullanıma sunuldu.

Servisi kullanan müşterilerden gelen çağrılar gün içerisinde servise üye olan eczanelerden 2 km.lik alan içerisinde en yakın olana, eğer servise kayıtlı yakın bir eczane sistem tarafından bulunamaz ise nöbetçi eczaneye yönlendiriliyor. Akşam saatlerinde ya da hafta sonu ve tatil günlerinde ise en yakın nöbetçi eczaneye yönlendiriliyor. Yönlendirme yapılan en yakın eczanenin telefonu meşgul ise, bir sonraki en yakın eczaneye veya nöbetçi eczaneye yönlendirme yapılıyor.

Türk Telekomun 0 800 445 50 50 numaralı Eczanen Burada servisinden tüm Türk Telekom müşterileri ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bilgi için: Türk Telekom
Telefon: (212) 444 14 44

Kaynak: Chip

Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22