banner56

En iyi fiyatlı otel nerede diyenlere özel site!

En iyi fiyatlı otel nerede diyenlere özel site!
Tatile çıkacaksanız ve en iyi fiyatlara sahip oteli arıyorsanız, bu site arayışınıza son verecek!
Seyahate çıkacak olanlar, en iyi fiyatlı otel nerede diyenler... İşte size fırsat. www.tilki.co ile web üzerinden herhangi bir otelin, ne kadara satıldığını karşılaştırmalı olarak görmeden seyahate çıkmayın...

Tatile çıkmadan önceki en büyük sorunlarımızdan biri de yeterince araştırma yapacak fırsatımızın olmayışıdır. Peki yıl boyunca beklenilen ve tereddüde yer bırakmayacak kadar önemli olan bu zaman dilimini yabana atmaya değer mi Hiç kuşkusuz ki; hayır. Tilki.co tarafından sunulan hizmetin en büyük avantajı, web üzerinden bir tuşla karşılaştırmalı otel analizlerini yapabiliyor olmanız. Ziyaretçi yorumlarının da alındığı sitede değerlendirmelere, fotoğraf ve videolara yer veriliyor. Tilki.co, ziyaretçilerine birçok web sitesi gezmek yerine, bir web sitesinden hepsine ulaşma şansı veriyor.

Seyahat acentelerinin bir araya getirildiği ve bir oteli kimin ne kadar sattığı bilgisinin verildiği Tilki.co Türkiyenin tek otel fiyat karşılaştırma sitesi. Tilki.coda yüzlerce otel, onlarca acente ve binlerce fiyat yer alıyor. Site, seyahat acenteleri otomasyon programları ve merkezi rezervasyon sistemleri geliştiren Teknoarge Teknoloji tarafından bir yıllık çalışma sonucunda geliştirildi. Tilki.co, otel fiyatı karşılaştırma alanında Türkiye için üretilmiş ve Türk acenteleri ile çalışan tek sistem.
Kaynak: Chip

Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22