banner56

Emlak Vergisi ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit ödeme süresi

Emlak Vergisi ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit ödeme süresi
Emlak Vergisi ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit ödeme süresi

Emlak Vergisi ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit ödeme süresi 1 Haziran 2015 Pazartesi günü sona eriyor. 


Karaman Belediyesi, Emlak Vergisi ve Çevre Temizlik Vergisi borcu bulunan vatandaşları cezalı duruma düşmemeleri hususunda uyardı. Karaman Belediyesi’nden yapılan açıklamada; Emlak Vergisi ve Çevre Temizlik Vergisi 1. Taksit ödeme süresinin 1 Haziran 2015 Pazartesi günü mesai bitimi olduğu belirtildi.


Vatandaşlarımız vergilerini, belediye veznelerinden ve Karaman belediye binasının doğu kapısında bulunan AVS (Akıllı Vezne Sistemi) ile ister nakit, ister kredi kartı ile günün 24 saati ödeyebildikleri gibi su faturalarını ve ön ödemeli sayaçlarına da yine bu sistemden su yükletebilecekler. Ayrıca belediyemizin resmi web sitesi olan www.karaman.bel.tr adresindeki: https://webportal.karaman.bel.tr/web/guest/47 linkini tıklayarak kredi kartı ile günün 24 saati güvenli ödeme yapabilecekler.


Borcunuzu Belediyeye Gelmeden Ödeyebilirsiniz


Yaklaşık 5 yıldır vatandaşlarımızın hizmetine sunulan Akıllı Kent Hizmeti, belediyeye gelmeden işlem yapmaya olanak sağlıyor. Belediyenin www.karaman.bel.tr resmi internet sitesinin “Akıllı Kent Hizmetleri” bölümünde, kredi kartı ile emlak vergisi ve su faturaları gibi belediyeye ödenmesi gereken borçlarını güvenli ödeme yöntemiyle daha kolay ödeyebiliyorlar. Ayrıca aboneler; Ziraat Bankası, Halk Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, Akbank, PTT Bank, Denizbank, Finansbank, TEB Bank, İNG Bank, Şeker Bank, Yapı Kredi ve Türkiye Finans’ın internet bankacılığından ve otomatik ödeme talimatıyla borçlarını tahsil ettirebiliyorlar. Bunun yanında 444 25 70 Çağrı Merkezi’nden de sesli yanıt sistemi ile vatandaşlarımız ödeme yapabiliyorlar.


Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2015, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER