banner56

Çorum Milletvekili TBMM İdare Amiri Uslu, Kıbrısa gitti

Çorum Milletvekili TBMM İdare Amiri Uslu, Kıbrısa gitti
Çorum Milletvekili TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçeki temsilen, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti(KKTC)ndeki Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katılmak üzere Adaya gitti. Uslu, KKTC Cumhurbaşkanı…
Çorum Milletvekili TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçeki temsilen, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti(KKTC)ndeki Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katılmak üzere Adaya gitti. Uslu, KKTC Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Hasan Bozer ve Başbakan İrsen Küçük ile de görüşmelerde bulunacak.

Salim Uslu, yarın KKTC Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlunun Cumhurbaşkanlığındaki tebrik kabul töreni, Atatürk Anıtında çelenk sunma töreni ve resmî geçit törenine katılacak. Başbakan İrsen Küçük tarafından verilecek yemeğe ve Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlunun vereceği resepsiyona da katılacak olan Uslu, KKTC Kamu-Sen Genel Başkanı Mehmet Özkardaşı ziyaret ettikten sonra KKTCdeki temaslarını tamamlayarak yurda dönecek.

Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22