banner56

Bursa Emniyet Müdürü Yılmazın veda ziyaretleri sürüyor

Bursa Emniyet Müdürü Yılmazın veda ziyaretleri sürüyor
İçişleri Bakanlığının atama kararına göre, başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine atanan Bursa Emniyet Müdürü Halil Yılmaz, veda ziyaretlerini sürdürüyor. Halil Yılmaz, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı…
İçişleri Bakanlığının atama kararına göre, başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine atanan Bursa Emniyet Müdürü Halil Yılmaz, veda ziyaretlerini sürdürüyor. Halil Yılmaz, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepeyi ziyaret etti.

Yılmazla Bursada görev aldığı süre boyunca uyumlu bir çalışma sergilediklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, "Bursanın asayişi ve huzuru noktasında çok değerli çalışmalar sergileyen Sayın Yılmaz, saygıyla hatırlanacak. Biz, kendisiyle hizmeti süresince uyum içerisinde çalıştık. Yeni görevinde başarılar diliyorum." dedi.

Bursa Emniyet Müdürlüğü görevinden Emniyet Genel Müdürlüğü emrine atanan Halil Yılmaz da Bursanın diğer büyükşehirler ile kıyaslandığında huzurlu bir şehir olduğunu vurguladı. Yılmaz, kentteki vatandaş-polis dayanışmasının örnek bir düzeyde olduğunu dile getirdi.
Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22