Bu güzel şehre hizmet edenlerin yanındayız

Bu güzel şehre hizmet edenlerin yanındayız
banner52
Bu güzel şehre hizmet edenlerin yanındayız

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Ticaret ve Sanayi Odası’nda katıldığı Turizm Çalıştayı’nda; “Bu güzel şehre kim hizmet etmek istiyorsa, elimizden gelen kolaylığı gösterir, yardımcı olur ve destekleriz” dedi. 


Karaman ilinin kültür ve inanç turizmi potansiyelinin tanıtılması amacıyla düzenlenen ve büyükşehirlerden tanıtım ofisleri ve tur organizatörlerinin katıldığı toplantı, Ticaret ve Sanayi Odası ile Mevlana Kalkınma Ajansı’nın ev sahipliğinde yapıldı. Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Murat Koca, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, KMÜ. Rektörü Sabri Gökmen, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Toktay, Oda Yönetimi ve üyeler katıldı.


Çalıştayda konuşan Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, “Bu çalıştay Karaman için çok önemli bir toplantı. Geçmişe baktığımız zaman Karaman 1989 yılında il olmuş, ama ne yazık ki bu süreye kadar ne adını duyurabilmiş ne de gelişebilmiş, arada kalan bir şehir olmuş. Karaman birçok şehire göre çok önemli değerlere sahip bir ildir. Karaman Türk Dilinin ve hoşgörünün başkentidir. Bugün aramızda turizm ve seyahat acentalarından temsilci arkadaşlarımız var. Karaman sevdalısı olarak bizler elimizden geldiğince şehrimizin tanıtımı için gerekli çalışmaları yapmaktaya gayret ediyoruz. Gelin hep birlikte sahip olduğumuz tarihi değerleri, kültürü, doğal güzellikleri sizlerin ortak akıl ve fikriyle birleştirelim ve bu şehrin potansiyelini daha üst noktaya taşıma mücadelesi verelim. Ben bu şehirde şu hizmeti yapmak istiyorum diyen herkesin yanındayım. Karaman Belediyesi olarak her türlü desteği ve kolaylığı sağlayacağız” dedi.
Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2015, 00:00
banner36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER