banner56

Bir Ömür Yetmez 1. Bölüm Özeti Bir Ömür Yetmez

Bir Ömür Yetmez 1. Bölüm Özeti Bir Ömür Yetmez
Geçmişin intikamını kimden alabilirsin? 1. bölüm

Hayatta kalmanın tek yolunun güçlü ve acımasız olmak olduğunu çocuk yaşta öğrenen Ali, yıllardır İstanbul’un karanlık yüzü Kemal Sertel’in, yani nam-ı diğer Şeker’in yanında çalışmaktadır. Ali, cesareti ve dürüstlüğüyle Şeker’in dikkatini çekmiş, yıllar içerisinde onun sağ kolu konumuna gelmiştir.

Ali, daha çocuk yaşta Şeker’in kızı Hazal’a aşık olmuş fakat Şeker’e olan minnet borcu bu aşkı onun gözünde imkansız hale getirmiştir. Hazalsa, Ali’ye karşı benzer duygular hissederken, bu aşkta daha cesaretli davranmaya çalışmış ama Ali’nin kendini uzak tutma çabasını alt edememiştir. Hazal’ın okumak için yurt dışına gitmesi ile, Ali ve Hazal arasındaki bağ bir süreliğine kopmuştur. Şimdi Hazal’ın Türkiye’ye geri dönüşü ve babasının şirketlerinden birisinde çalışmaya başlamasıyla aralarındaki aşk yeniden alevlenecek, karşılarına çıkan engellere rağmen gizliden gizliye birbirlerini sevmekten vazgeçemeyeceklerdir.

Şeker’in umutsuz bir aşk ile bağlı olduğu Zuhal, yıllar önce tanımadığı bir adamın evine gelip, sahip olduğu her şeyi elinden alması ile yaşamı mahvolmuş bir kadındır. Zuhal, yıllarca başına gelen bu felaketin sorumlusunu aramış ama bir neticeye ulaşamamıştır. Şimdi hiç beklenmedik bir anda beklenmedik bir ip ucu ile Zuhal’in intikam ateşi yeniden canlanacak ve yaşamına yön vermeye başlayacaktır.

Ömerse adalete kendisini adamış hırslı ve genç bir gizli polis olarak Ali’nin yanında çalışmaya başlayacak, Ali’ye yakın durarak Şeker’in karanlık işlerini aydınlatmayı amaçlayacaktır.Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22