banner56

Bilim, Hizmet, Teşvik ve Özel Ödülleri Verilecek

Bilim, Hizmet, Teşvik ve Özel Ödülleri Verilecek
TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Bilim, Hizmet, Teşvik ve Özel Ödülleri Verilecek

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası üyelerinin bilimsel, sosyal ve kültürel alandaki başarılarını değerlendirip, ödüllendirmek amacıyla yürürlüğe konulan “TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Bilim, Hizmet, Teşvik ve Özel Ödül Yönergesi” gereği, 2012 yılı Ocak ayında kutlanacak olan Tarım Öğretiminin Yıldönümü törenlerinde 2011 yılı Bilim, Hizmet, Teşvik ve Özel Ödülleri verilecektir.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Tarım İl Müdür Vekili İsmail ULUAD: “Sözü edilen Yönergede; Bilim Ödülü, Hizmet Ödülü, Teşvik Ödülü ve Ziraat Mühendisleri Odası Özel Ödülü olmak üzere dört ayrı ödül esas alınmış olup, jüriler tarafından ödüle layık bulunan adaylara plaket ve berat verilecektir. 2011 yılı Teşvik ödülünü kazananlara, kişi başı 1.000.- TL tutarında ayrıca para ödülü de verilecektir.

2012 Yılı Ocak ayında kutlanacak olan Tarım Öğretiminin Yıldönümü törenlerinde dağıtılacak olan bu ödüllere önerilecek adaylara ait başvuruların, yukarıda sözü edilen yönergede belirtilen adayların ayrıntılı özgeçmişi, yayınların veya hizmetlerin dökümü, önemli yayınların birer örneği ve hangi nedenle hangi ödüle aday gösterildiğini içeren bir sunuş yazısı ile birlikte en geç 31 Ekim 2011 tarihine kadar TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Başkanlığı’na (Karanfil Sok. No:28/12 Kızılay /ANKARA) ulaşmış olması gerekmektedir. Bu tarihten sonraki başvurular dikkate alınmayacaktır.

Bu konudaki önerilerin söz konusu tarihe kadar TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası’na iletilmesi gerekmektedir” dedi.Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER