banner56

Beyşehir Belediyesi Konya Kent 2016 Fuarında

Beyşehir Belediyesi Konya Kent 2016 Fuarında

Konya’da, 26-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenen ‘Konya Kent 2016’, ’12. Yerel Yönetim İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenlemeleri, Yangın Güvenliği ve İtfaiye-Belediye Hizmet Araçları Fuarı’nda Beyşehir Belediyesi de açtığı stantla yer aldı.


Konya Ticaret Odası TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuara Beyşehir Belediyesi de kurduğu stantla katılıyor. Fuar, düzenlenen açılış programının ardından kapılarını ziyaretçilerine açarken, açılışa Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da katıldı. Beyşehir Belediyesi olarak bu tür fuarlarda yer almaya büyük önem verdiklerini belirten Özaltun, “Bu tür fuarlarda stant açarak yer almak, ilçemizin, yöremizin tanıtımına da büyük katkılar sağlamaktadır. O yüzden, bu tür organizasyonları çok önemsiyoruz. Standımızda Beyşehir ve yöremizi tanıtan, aynı zamanda Belediyemizin çalışmalarını anlatan görsel ve yazılı doneler de yer alıyor. Fuarda standımıza tüm Konya halkımızı, il merkezinde ikamet eden ve ilçemizde yaşayan tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz” dedi.


Bu arada, Beyşehir Belediyesi standını AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu ile Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in de aralarında olduğu çok sayıda ziyaretçi gezdi. Fuar, 29 Mayıs Pazar akşamına kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.
Beyşehir Belediyesi Konya Kent 2016 Fuarında


Source: Karaman
Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2016, 13:20
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22