banner56

Beklenen oyundan yeni gelişmeler Elder Scrolls

Beklenen oyundan yeni gelişmeler Elder Scrolls
Herkesin büyük bir merakla beklediği dev oyundan, tüm oyuncuları yasa boğacak bir haber geldi...
Oyun severlerin ziyadesiyle sevdiği ve çıkardığı her oyunuyla, oyun piyasasına damgasını vurmuş olan Elder Scrolls serisin son oyunu, hazırlıklarını sürdürüyor.

Herkesi heyecanlandıran ve seriyi çok daha epik bir hale getirecek olan oyundansa, serinin takipçilerini üzecek bir haber geldi. Bethesdanın yapımcısı Craig Lafferty, GamePlaneta verdiği bir röportajda, Elder Scrolls Skyrim için herhangi bir demo yayınlamayacaklarını açık bir şekilde söyledi. Birçok oyun severi üzen bu haberin sebepleriyse Lafferty için fazlasıyla geçerli.

"Bu büyüklükteki ve karışıklıktaki bir oyun için sadece bir demo yapmak, onu hiçe saymak olurdu. Her şeyi bir kenara bırakıp bu demoyu ürettiğimizi düşünseniz bile; böyle bir oyunun oyuncuları çekecek bütün özelliklerini tek bir demoya sığdırmamız imkansız. Ayrıca üreteceğimiz demo inanılmaz dosya büyüklüklerine sahip olur." diyen Lafferty, bir yandan bizleri üzse de bir yandan da Skyrimin ne kadar detaylı ve kaliteli bir oyun olacağının sinyallerini de vermekten geri kalmıyor.

2006 yılındaki Oblivion zaferinden sonra, bakalım Skyrim oyun piyasasına ne gibi bir darbe vuracak. Oyun, 11 Kasım 2011 tarihinde raflardaki yerini almayı bekliyor.

Kaynak: Chip

Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22