banner56

Başkan Yazgı, Oda Başkanlarıyla Toplantıda Buluştu

Başkan Yazgı, Oda Başkanlarıyla Toplantıda Buluştu

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Esnaf ve Sanatkar Odalar Birliğine kayıtlı esnaf oda başkanlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi.


Selime Beldesi’nde gerçekleşen toplantıya Aksaray Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylan, Minibüsçüler Oda Başkanı Veysel Öztürk, Fırıncılar Oda Başkanı Halis Altınsoy, Madeni Sanatkarlar Oda Başkanı Mehmet Üçkulak, Berberler Oda Başkanı Mehmet Doğan, Ağaç İşleri Oda Başkanı Mesut Konuk, Kasaplar Oda Başkanı Kani Yerli, Şoförler Oda Başkanı Ferit Özkaraca, Terziler Oda Başkanı İsmail Coşkun, Gülağaç Esnaf Oda Başkanı Dede Koca, Eskil Esnaf Oda Başkanı Veli Çıracı, Güzelyurt Esnaf Oda Başkanı Beytullah Andıç, Ağaçören Esnaf Oda Başkanı Nazım Pınar ve Ortaköy Esnaf Oda Başkanı Harun Solak katıldı.


Başkan Haluk Şahin Yazgı, burada yaptığı konuşmada belediye başkanı olmadan önce kendisinin bir esnaf olduğunu hatırlattı. Belediye olarak her zaman esnafın yanında yer alacağını belirtti.


“İstişare bizim birinci önceliğimiz” diyen Başkan Yazgı, “Belediye olarak insanımıza bir hizmet sunmadan önce yaptığımız ilk iş, istişaredir. Bir hizmet yapacaksak bu hizmetin hedef kitlesi nedir. Nasıl yaparsak insanımız daha kolay faydalanır. Halkımız bizden ne bekliyor. Nasıl yapmamızı istiyor. İlk önce bunun araştırmasını yapar hizmetten faydalanacak kesimle yaptığımız istişare sonunda icraatımızı yaparız. O yüzden, siz esnaf oda başkanları bizim birer temsilcimiz sayılırsınız. Çünkü Odanıza kayıtlı esnafların neler istediğini, istek ve önerini dinliyorsunuz. Bu istekleri bizlere iletiyorsunuz. Bizlerde elimizden geldiğince sizlere destek olmaya çalışıyoruz. Esnaflarımızın faydasına olacak her iş de sizin yanınızda olmaya da devam edeceğiz” dedi.


Başkan Yazgı, Belediye olarak yaptıkları hizmetleri sohbet havasında anlatırken Oda Başkanlarının sorularını da cevapladı. Esnaf oda başkanları adına konuşan Doğan Ceylan, davetlerini, kırmayıp toplantıya katılan Başkan Yazgı’ya teşekkür etti. Esnaf Oda Başkanları, gösterdiği yakın ilgiden ve verdiği bilgilerden dolayı Başkan Yazgı’ya teşekkür ettiler.


Source: Karaman
Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2016, 14:50
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22