banner56

Barcelona'nın Sırp asıllı İspanyol futbolcusu Bojan Krkiç 10 milyon avro bonservis bedeli karşılığında transfer oluyor

Barcelona'nın Sırp asıllı İspanyol futbolcusu Bojan Krkiç 10 milyon avro bonservis bedeli karşılığında transfer oluyor
Barcelona'nın Sırp asıllı İspanyol futbolcusu Bojan Krkiç'in, İtalya'nın Roma takımına transferi için taraflar arasında anlaşma sağlandığı ileri sürüldü

Barcelona'nın Sırp asıllı İspanyol futbolcusu Bojan Krkiç'in, İtalya'nın Roma takımına transferi için taraflar arasında anlaşma sağlandığı ileri sürüldü.

İspanyol basını günlerdir konuşulan transferin resmileşmek üzere olduğunu belirterek, 10 milyon avro bonservis bedeli karşılığında Bojan'ın gelecek sezon Roma forması giyeceğini belirtti.

Ağustos ayında 21 yaşına girecek Bojan'ın transferi için Barcelona kulübünden Andoni Zubizarreta, Roma kulübünden Gabriele Sabatini ve futbolcunun menajeri Ramon Sostres'in yaptığı toplantıda tam anlaşmaya varıldığı ifade edildi.

Roma'nın ilk iki sezon için yıl başına Barcelona'ya 5 milyon avro ödeyeceği ve Katalan kulübünün bu süre zarfında Bojan'ı geri satınalma opsiyonunun açık bırakılacağı kaydedildi.

Danimarka'da Avrupa 21 yaş altı şampiyonasında İspanya formasını giyen Bojan'ın, turnuvadan dönüşünün ardından resmi imzayı atarak, Roma'ya transferin resmileşeceği bekleniyor.


Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22