banner56

Avşar'ın, 'Botoks' yerine 'Götoks' demesi çevredekileri güldürdü

Avşar'ın, 'Botoks' yerine 'Götoks' demesi çevredekileri güldürdü
İzmir'de, bu yıl 10'uncusu düzenlenen Hülya Cup Tenis Turnuvası'nda dereceye giren sporcular ödüllerini Hülya Avşar'ın elinden aldı. Ödül töreni bitiminde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Avşar'ın, "Botoks"

İzmir'de, bu yıl 10'uncusu düzenlenen Hülya Cup Tenis Turnuvası'nda dereceye giren sporcular ödüllerini Hülya Avşar'ın elinden aldı. Ödül töreni bitiminde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Avşar'ın, "Botoks" yerine "Götoks" demesi çevredekileri güldürdü.

İstanbul ve Antalya'nın ardından Hülya Cup Tenis Turnuvası'nın son ayağı İzmir'de 8- 19 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirildi. Kültürpark Tenis Kulübünde bugünkü son maçların ardından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren sporcular ödüllerini aldı.

Organizasyonla ilgili bir konuşma yapan Hülya Avşar, "Bu yıl başarılı çocuklar burslarla ödüllendirilecek. Tabi derslerinin de iyi olması önemli" dedi. "Yıllara rağmen güzelliğinizden birşey kaybetmediniz. Bunu neye borçlusunuz" diye soru soran bir basın mensubuna, "O kadar sene geçiyor. Bir değişiklik olmaz olur mu? Sadece güzel yaşlanıyorum. Çünkü estetik, botoks, götoks yaptırmadım" dedi. Yaptığı gafı farkeden ve çevredekilerle birlikte gülmeye başlayan Avşar, "Ben arkadaşlar arasında botoksla ilgili öyle konuşuyorum. Fena rezil olduk" dedi.

İŞTE AVŞAR KIZI'NIN O ANLARI


Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER