banner56

Atletico Madrid'in yeni Teknik Direktörü Gregorio Manzano Arda Turan'ı istedi

Atletico Madrid'in yeni Teknik Direktörü Gregorio Manzano Arda Turan'ı istedi
Teknik Direktör Gregorio Monzano, "Herkes kararlı olursa Arda transferi biter" derken, Fenerbahçeli Güiza'ya hayran olduğunu da inkar etmedi, "Mallorca'da benimle çok başarılı oldu. Takımımda onu da görmek isterim" diye konuşt

Teknik Direktör Gregorio Monzano, "Herkes kararlı olursa Arda transferi biter" derken, Fenerbahçeli Güiza'ya hayran olduğunu da inkar etmedi, "Mallorca'da benimle çok başarılı oldu. Takımımda onu da görmek isterim" diye konuştu.

Atletico Madrid'in yeni Teknik Direktörü Gregorio Manzano, hedeflerinden birinin Arda'nın La Liga'ya gelmesini sağlamak olacağını söyledi. Milliyet'e konuşan Atletico'nun çiçeği burnundaki hocası, sarı-kırmızılı futbolcuyu tanıdığını ve takıma gelmesi için çaba sarfedeceğini belirtti.

Manzano, "Merak etmeyin, bu sorun kısa sürede netliğe kavuşacaktır" mesajını verdi.
İspanyol kulübünün bu oyuncuyu istediğini ve kendisine de bu konuda bilgi verildiğini saklamayan yeni teknik direktör, "Herkes kararlı olursa bu transfer biter" yorumunda bulundu.

10 GÜNLÜK SÜRE VERDİ
Takımda gidecek ve kalacaklar konusunda yapılacak çok şey olduğunu da inkar etmeyen Manzano, Diego Forlan, Diago Costa, Aguiero Kun, kaleci De Gea ve Arda... Bunların hepsi masadaki dosyalar... Sanırım en geç 10 gün içinde tüm konular açığa kavuşur" dedi.
"Arda'yı tanıyor musunuz?" sorusuna, "Tabii ki" cevabını veren Manzano, milli futbolcunun Atletico Madrid'de başarılı olacağını savundu.

Manzano, Güiza hayranı olduğunu da inkar etmeyerek, "Onu Mallorca'da çalıştırırken tanımıştım. Benimle çok başarılı oldu. Takımımda onu da görmek isterim. Ancak henüz net olarak konuşmak çok erken. İleriki günlerde sürpriz gelişmeler olabilir" sözleriyle Arda'dan sonra Güiza'ya da açık kapı bıraktı.


Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER