banner56

Asustan ince, zarif ve güçlü notebooklar!

Asustan ince, zarif ve güçlü notebooklar!
Asusun yeni notebookları ile hızdan ödün vermeden ince ve zarif bir PCye sahip olabilirsiniz!
ASUS, Intel işlemci ve diğer ek özellikler ile kullanıcıya, performanstan ödün vermeden de ince ve şık bir dizüstü bilgisayar sahibi olunabileceğini gösteriyor.

Yeniden tasarlanan ve bir inçten daha ince olan ASUS U46 ve U56 dizüstü bilgisayarlar çekici renk alternatifleri sunuyor. Ultra ince tasarlanmış olmalarına rağmen, Intel 2.nesil Core i5 işlemcisi ve güçlü grafik işlemci ile donatılmış U46 ve U56 modelleri, 14" ve 15" ekran boyutları, daha fazla pil ömrü, USB 3.0 ile daha hızlı USB şarj imkanı sağlıyor.

İnce ve hafif

1 inçten daha ince kalınlık ve alüminyum malzemenin verdiği son derece estetik tasarıma sahip modellerden U46 şampanya rengi, U56E mavinin tonları ile göz dolduruyor.

Sürekli seyahat halinde olan kişilerden işadamlarına kadar geniş bir kullanıcı kitlesini hedefleyen U46 ve U56, daha geniş görüş açıları sağlayan menteşe tasarımı sayesinde çok sıkışık alanlarda dahi rahat kullanım imkanı sunuyor. U46, piyasada mevcut en ince 14" paneli kullanarak 5.5mm.lik bir incelik sağlıyor. Ekranın etrafındaki ince çerçeve, ağırlığı azaltırken taşınabilirliği ve görüş açısını da artırıyor.

Yüksek performans ve pil ömrü

2.nesil Intel Core işlemciler ile daha da güçlenen yeni U46 ve U56, çoklu görev ve multimedya performansında da öne çıkıyor. U46SV modelinde bulunan 1 GBlık GDDR3 NVIDIA GeForce GT 540M grafik kartı daha canlı görüntü ve daha fazla detaylı oyun imkanı sunuyor. Güçlü olmasının yanında U46 ve U56 modelleri enerji tasarrufu özelliği ile pil ömrünü uzatarak tek bir şarjla 10 saate varan kullanım süresi sağlıyor.

USB 3.0 ile herşey daha hızlı

Yeni U46 ve U56 dizüstü bilgisayarlar, USB 3.0 portu ile USB 2.0a oranla 10 kata varan daha hızlı veri transferi sağlıyor. Buna ek olarak, ASUSun özel USB şarj cihaz özelliği "USB Charger +" ile cihazların en hızlı şekilde şarj olması sağlanıyor. Bu özellik notebook kapalı iken de şarj etme imkanı sunuyor.
Kaynak: Chip

Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22