Asansörden düştüğünü görmek

Reklam
27 Kasım 2013 - 10:52
Rüyada asansörden düşmek veya bir asansörün düştüğünü görmek, işinizde yükselmenizi, bolluk be berekete kavuşmanızı, feraha ermenizi engelleyen bir durum yada kişiden kurtulmak için şiddetli bir arzu duyduğunuzu simgeler.
Rüyamda asansör, asansöre bindiğini gördüm bunun anlamı nedir diyorsanız, rüyada asansör, asansöre bindiğini görmek rüya tabiri sayfamızda bunun açıklamasını bulacaksınız. 
Rüyada asansör görmek, yaşamdaki iniş ve çıkışların yansımasıdır.Asansörle yukarı çıkmak yükselmeyi, asansör ile inmek düşüşü simgeler.
Rüyada asansöre binmek, başarının işaretidir. Asansöre bindiğini gören iş hayatında yükselecek, bol miktarda para kazanacak anlamını taşır.
Asansörden inmek başarısızlık, üzüntü, parasızlık ve şanssızlık işareti olabilir. Asansörden indiğini görmek genellikle yarım kalmış, tamamlanmamış işleri gösterir.
rüyada asansör görmek Asansör ile yukarı çıkmak,Rüyada asansörle yukarıya çıktığını görmek, olumlu gidiş, işinde yükselme, huzur, sağlık, mutluluk, bol kazanç işaretidir.
Source: A

YORUMLAR

  • 0 Yorum