banner56

8 isimle anlaşan bordo-mavililerde yeni hedef Gökhan Emreciksin ve Slavia Prag'ın yıldızı Celustka

8 isimle anlaşan bordo-mavililerde yeni hedef Gökhan Emreciksin ve Slavia Prag'ın yıldızı Celustka
TRABZON transferde hız kesmiyor. Şu ana kadar 8 yıldıza imza attırıp gövde gösterisi yapan bordo-mavililer, 2 bombanın daha pimini çekti. Egemen'e alternatif arayışlarını sürdüren Karadeniz ekibi , Çek Cumhuriyeti'nde Sla

TRABZON transferde hız kesmiyor. Şu ana kadar 8 yıldıza imza attırıp gövde gösterisi yapan bordo-mavililer, 2 bombanın daha pimini çekti. Egemen'e alternatif arayışlarını sürdüren Karadeniz ekibi , Çek Cumhuriyeti'nde Slavia Prag forması giyen 22 yaşındaki savunma oyuncusu Ondrej Celustka'yı gündemine aldı. Celustka'nın bonservisi konusunda Prag'la temaslara başlandığı öğrenildi.

ÖTE yandan çapraz yan bağlarını kopartan Barış Özbek'in yerine de orta saha bakan bordo-mavililer, Gökhan Emreciksin'i yakın takibe aldı. Ancak Konyaspor'a konulan transfer yasağı nedeniyle transferin önünde sıkıntı bulunduğu belirtildi.

KİLİT İSİMLERİ ALDIK

TRABZON Başkanı Sadri Şener geçen sezona oranla daha iddialı bir kadro kurduklarını söyledi. Şener, "Önümüzdeki sezon adımızdan söz ettireceğiz. Kilit noktalara önemli isimler aldık. Halil'in kendisini bulup önemli işler yapacağını düşünüyoruz" dedi.


Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER