banner56

3G nin ikinci yılını hediyelerle kutluyor! Vodafone, 3Gnin 2. yılını herkesi

3G nin ikinci yılını hediyelerle kutluyor! Vodafone, 3Gnin 2. yılını herkesi
Vodafone, 3Gnin 2. yılını herkesi Süper İnternet ile tanıştıracak yeniliklerle kutluyor!
Vodafone, internete erişimde fırsat eşitliği sağlamak ve Süper İnternet deneyimini özgürce yaşatmak için, 3Gnin ikinci yılına özel 4 kampanya tasarladı. Kampanya kapsamında; televizyon ekranından 3G hızında Süper İnternet deneyimi sağlayan Webboxı Türkiyede pazara sunuyor. Vodafone Türkiyenin Süper İnternet kampanyasının diğer yıldızları, herkese 1 ay hediye Süper İnternet, ayda +5TLye HTC Wildfire S ve sadece 5 TLye Vodem.

Vodafone, 2009dan bu yana uyguladığı müşteri odaklı stratejik programı sayesinde Türkiyeye 3G alanında da öncülük etmeye devam ediyor. Yaptığı yatırımlarla Vodafone Grubu bünyesindeki en gelişmiş akıllı şebeke altyapılarından birini kuran Vodafone Türkiye, geçtiğimiz yıl en hızlı büyüyen operatör olarak Türkiyede 3G ile mobil internet kullanımının hızlı artışına önemli katkı sağladı.

Vodafone, videolu görüşmeden sosyal ağ kullanımına, araç takibinden mobil cihazlarda kitap okumaya kadar pek çok alanda katma değerli servislerin hayatımıza girmesini sağlayan 3Gnin ikinci yıldönümünü, Türkiyede "Herkes için Süper İnternet"i müjdeleyen basın toplantısı ile kutladı. Toplantıda; İzmir ve Erzurumdaki Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret eden tüketicilere 3G ile canlı bağlantı yapılarak, Süper İnternet teklifleri tanıtıldı.

Toplantıda konuşan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, 3Gnin Türkiyede hayatımıza girmesiyle birlikte internet kullanımında hem hacimsel anlamda rekor artışların hem de alışkanlıklar açısından büyük bir dönüşümün yaşandığını kaydetti ve sözlerine şöyle devam etti: "Bugün dünya nüfusunun %77sine ulaşan mobil iletişimde, sesten veriye doğru yaşanan devrim niteliğindeki geçiş, yeni mobil gerçekliği tanımlayan en önemli unsur olmaktadır."
Kaynak: Chip

Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22