KARAMAN Karaman Haber

Karaman Gezileri Devam Ediyor

Karaman Gezileri Devam Ediyor
10
07 Mayıs 2018 - 21:58

Karaman Belediyesi’nin hanımlara yönelik tertip ettiği şehir gezileri, İmaret ve Valide Sultan Mahallesi’nde ikamet eden hanımların katılımıyla devam etti.

Karaman Belediyesi’nin hanımlar için düzenlediği şehir gezileri sürüyor. Bugün (7 Mayıs 2018 Pazartesi) düzenlenen programa, İmaret ve Valide Sultan Mahallesi’nde ikamet eden hanımlar katıldı.
Hanımlara, Karaman Belediyesi ve kamu tarafından yürütülen Piri Reis Vadisi, Türk Dünyası Parkı, Seyir Terasları, Necmettin Erbakan Parkı, Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi, Köprülü Kavşaklar, alt ve üstgeçit gibi yatırımlar gezdirildi. Ayrıca spor alanları ve hanımlara hizmet veren Mümine Hatun Kültür Merkezi ziyaret edilerek görevliler tarafından bilgiler verildi.
Programın sonunda ise belediye meclis salonunda bayanları kabul eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, belediyenin hanımlara yönelik faaliyetleri ve belediye çalışmaları hakkında hanımlara bilgiler verdi.
Şehir gezileri, farklı mahallelerde ikamet eden Karamanlı hanımların katılımıyla devam edecek.

Editör : Bünyamin KATIRCI / KARAMAN.ORG
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorumunuz Yapabilirsiniz.

© Karaman.org Karaman Haberleri Karaman Güncel Son Dakika Haberleri Karaman Bilgi Karaman Tarih Karaman Canlı Yayın Karaman Nöbetçi Eczanel Karaman Tv