Kadının gücü futbol sahasında esecek, çocuklarımızın çığlıkları şehrimizin futbol başarısında sahamızda çınlayacak! 10 Mart Pazar Günü Saat 14.00’de karaman Stadyumu’nda Isparta 32 Spor ile karşılaşacak olan temsilcimiz kadınlarımızın ve çocuklarımızın sevinç enerjisine talip. Kadın ve Çocuklara Özel Yer AyrılacakKaraman’ın marka değerlerinden biri olan Karaman Futbol Kulübü, kadınlarımıza ve çocuklarımıza ‘SOSYAL TRİBÜN' adında özel bir yer ayırdı.Ayrılan bu özel alana gitmek için öncelikli kadınlarımız olmak üzere tüm halkımız 10 Mart Pazar Günü 12.30 - 13.45 arasında Aktekke Kent Meydanı'ndan Kartur'a bağlı otobüslerle stadyuma götürülecek.
GÜNDEM
Yayınlanma: 06 Mart 2024 - 19:54
Güncelleme: 06 Mart 2024 - 19:54
KARAMAN FUTBOL KULÜBÜ ŞEHRİMİZİN TÜM KADINLARININ DESTEĞİNİ BEKLİYOR!
Kadının gücü futbol sahasında esecek, çocuklarımızın çığlıkları şehrimizin futbol başarısında sahamızda çınlayacak!
GÜNDEM
06 Mart 2024 - 19:54
Güncelleme: 06 Mart 2024 - 19:54
EDİTÖR
![Karaman Haber](https://www.karaman.org/images/yonetici/2023/01/karaman-haber-8569.png)
2003 yılında yayın hayatına başlamıştır. Karaman ve ilçerinden güncel haberlerin bulunduğu yerel tanıtım ve haber sitesidirç
İlginizi Çekebilir