KARAMAN Karaman Haber

KARAMAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN HUZUR UYGULAMASI

KARAMAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN HUZUR UYGULAMASI
12
04 Eylül 2018 - 23:36

Karaman’da halkın huzur ve sükunu için gece – gündüz demeden çalışan emniyet güçleri, eğitim – öğretim yılının Açılmasına yakın şehrin can damarı niteliği taşıyan bölgelerde Huzur uygulaması düzenledi.

Karaman Emniyet Müdürlüğü , yerli vatandaş ve öğrencilerin sıkıntı yaşamamaları adına Karaman ismet paşa caddesi,Kafeler ve il merkezinde Huzur uygulaması düzenledi. Kontrollerde otobüsler, otomobiller ve kamyonlar dikkatlice arandı.

Karaman’da halkın huzur ve sükunu için gece – gündüz demeden çalışan emniyet güçleri, şehrin can damarı niteliği taşıyan bölgelerde Huzur uygulaması düzenledi. Özellikle öğrencilerin sık uğradığı yerlerin başında gelen Kafeler mercek altına alan Karaman Emniyet Müdürlüğü, buradaki umuma açık mekanlarda denetim yaptı. çok sayıda sivil ekibin katıldığı çalışmalarda, birçok işyeri denetlenirken, Genel Bilgi Taraması (GBT) sorgulaması yapıldı.

Editör : Bünyamin KATIRCI / KARAMAN.ORG
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorumunuz Yapabilirsiniz.

© Karaman.org Karaman Haberleri Karaman Güncel Son Dakika Haberleri Karaman Bilgi Karaman Tarih Karaman Canlı Yayın Karaman Nöbetçi Eczanel Karaman Tv