KARAMAN.ORG – Karaman Haber Karaman Larende Haber

Karaman Dernekler Federasyonu’ndan İstanbul’da Piknik

Karaman Dernekler Federasyonu’ndan İstanbul’da Piknik
2
09 Temmuz 2018 - 18:02

Karaman Dernekler Federasyonu, İstanbul Bağcılar Kirazlıbent Piknik Alanı’nda düzenledikleri piknik etkinliğinde bir araya geldi.

Karaman’ın ilçe ve köylerinden yoğun bir katılım sağlanan etkinliğe, Bağcılar Belediyesi, Küçükçekmece Belediyesi ve Esenler Belediyesi, alan ve ulaşım konusunda destek sağladı.

Karaman sevdalısı hemşehrilerin bir araya geldiği piknikte, Ambar Dernek Başkanı Hüseyin Tekin, Ayrancı’dan gelen kayısı ve kirazları İstanbul’da katılımcılara ikram etti.

Pikniğin ardından teşekkür açıklaması yapan Karaman Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Rafet Akdaş,
“Memleket sevdalısı hemşehrilerimizle beraber güzel bir haftasonu geçirdik. Bizlere piknik alanini tahsis eden, Bağcılar Belediye Başkanımız Sn. Lokman çağırıcı beyefendiye, bir çok hemşehrimizin piknik alalnına ulaşımında bize otobüsler gönderen Bağcılar Belediyesine, Küçükçekmece ve Esenler belediyelerine desteklerinden dolayı başkan ve yöneticilerine teşekkür ederiz. Pikniğimize katılan hemşehrilerimize Ayrancı’dan gelen kayısı ve kiraz ikramında bulunan Ambar Dernek Başkanı Hüseyin Tekin’e, Karaman’dan gelen mahalli sanatçımız Yasin Çat kardeşime ve beraberinde gelen müzisyen genç kardeşlerimiz Ümit Filikci, Selçuk Gündüz’e ve konya kaşık ekibi Mustafa kardeşim ve arkadaşlarına, televizyon ve radyo programcısı değerli kardeşim Hasan Arlı’ya, Karaman Ayrancılılar Dernek Başkanı Halil Küpdilli’ye, Karaman Dernek Başkanı Memiş Yeşildaş’a, Karaman dernek yönetimine, Sarıveliler Dernek yönetimine ve diğer dernek yöneticilerimize, Tempo TV kameramanı Mustafa kardeşime, hiçbir karşılık gözetmeksizin organizasyona katılıp katkı sunduklari için hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.” dedi.

Uzak yakın fark etmeksizin alanın doldurulup, hemşehrilerin gönüllerince eğlendiği piknikte herkes birbirlerine çeşitli ikramlarda bulundu. Başkan Akdaş bütün katılımcılara da teşekkürlerini iletti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorumunuz Yapabilirsiniz.

© Karaman.org Karaman Haberleri Karaman Güncel Son Dakika Haberleri Karaman Bilgi Karaman Tarih Karaman Canlı Yayın Karaman Nöbetçi Eczanel Karaman Tv