Karaman'da Hastanenin Güvenlik Görevlisini Bıçakladılar

Karaman’da hastane acil servisinde tartışma nedeniyle iki kişiyi dışarıya çıkarmaya çalışan görevli,baldırından bıçaklanarak yaralandı.Yaralanan güvenlik görevlisi tedaviye alınırken, olayı gerçekleştiren şahıs ise polis tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

Karaman'da Hastanenin Güvenlik Görevlisini Bıçakladılar
21 Ocak 2021 - 12:00 - Güncelleme: 21 Ocak 2021 - 14:11

Olay,dün akşam Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi içerisinde meydana geldi.

Alınan bilgiye göre, elinde kesik yarası olan A.İ,yanında bulunan arkadaşı F.U ile birlikte hastane acil servisine giriş yaptı. A.İ tedavisi yapılırken,yanında gelmiş olan F.U ile tartışmaya başladı. Tartışan şahıslara güvenlik görevlileri müdahale etti.Müdahale esnasında F.U, belinden çıkardığı bıçakla acil serviste görevli güvenlik görevlisi Abdullah Saftük’ü (37), baldırından tek bıçak darbesiyle bıçaklayarak yaraladı.Bıçaklanan görevli hemen tedavi altına alınırken,şüpheli F.U’da hastane polisi tarafından gözaltına alındı. F.U, daha sonra polis merkezine götürüldü.

Olayı anlatan güvenlik görevlisi Abdullah Saftük, “Yaralı şahıs acil servis içerisinde önce yanında buluna bayanla küfürleşerek tartıştı. Bunu üzerine arkadaşlar bayanı dışarı çıkardı. Yaralı şahıs daha sonra yanındaki diğer erkekle tartışmayı sürdürdü. Tartışmanın uzaması üzerine arkadaşlar müdahale ederek F.U’yu da dışarı çıkarmak istedi. Bu sırada F.U, arkadaşlardan birisine kafa attı sonrada belinden çıkardığı bıçakla beni baldırımdan yaraladı” dedi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum